UUDISED

UUSAASTAVÄLJASÕIT PÄRNUSSE JA TEATRIKÜLASTUS

Suur Eesti Raamatuklubi kutsub oma liikmeid

UUSAASTAVÄLJASÕIDULE PÄrnusse

ja teatrietendusele
„UHKUS JA EELARVAMUS”

Pärnu teatrisse „Endla” laupäeval, 12. jaanuaril

 

 

 

Tänavune Raamatuklubi talvereis viib meid vanasse hansalinna Pärnusse. Külastame uue püsinäituse saanud Pärnu muuseumi vast renoveeritud aidahoones, kus väljapanek ulatub kiviajast nüüdisaega. Jalutame giidiga Pärnu kaunis vanalinnas ja käsitööhuvilised saavad ammutada  inspiratsiooni teelejäävast Maarja-Magdaleena Gildist. Sööme pidusööki Pärnu südalinnas trahteris Postipoiss.
Õhtu päädib Endla teatris Jane Austeni kultusteksti „Uhkus ja eelarvamus” seltsis, mille esmailmumisest möödub jaanuaris 200 aastat.

 

12. jaanuuaril väljuvad bussid marsruutidel:

TALLINN-PÄRNU-TALLINN ja
TARTU-VILJANDI-PÄRNU -VILJANDI-TARTU

Väljasõit Tallinnast Balti jaamast kell 12, tagasijõudmine
Tallinna hiljemalt südaööks.

Väljasõit Tartust Vanemuise alumisest parklast kell 11,
Viljandist Vabaduse platsilt 12.30

 

KLUBILIIKME HIND: 49 € sisaldab:

•    pilet Endla teatri etendusele „Uhkus ja eelarvamus”

•    Pärnu muuseumi sissepääs

•    ekskursioon Pärnus giidiga

•    bussisõit

•    pidusöök trahteris Postipoiss (taimetoitlastele oma menüü)

 

Soodushind kehtib ka klubiliikme ühele kaaslasele. Tavahind 55 €.

 

Jane Austeni romantiline komöödia „Uhkus ja eelarvamus”

Lavastaja Kalju Komissarov. Osades Kaili Viidas, Katrin Valkna,  Ireen Kennik, Grete Elviste ja Carolina Tagobert, Helle Kuningas, Carmen Mikiver, Piret Laurimaa,Triin Lepik,  Priit Loog, Sten Karpov, Jaanus Mehikas, Lauri Kink, Ahti Puudersell, Carl Väljaäär.

      19. sajandi Inglismaal hargnev lugu armastusest ja kommetest keskendub Bennettite perekonnale, mille viis õde on harjunud oma ema kinnisideega, et tuleviku kindlustamiseks on siin maailmas kõige tähtsam leida endale jõukas abikaasa. Kui naabermõisa saabuvad suve veetma rahakas poissmees härra Bingley ning tema parim sõber, veelgi rikkam härra Darcy, muutub õdede seni rahulik elu ühtäkki põnevaks ja kirglikuks. Uje Jane armub jäägitult härra Bingleysse, ent isepäises ja särtsakas Elizabethis tekivad uhke ja arrogantse härra Darcy vastu kohe tugevad eelarvamused. Peagi selgub aga, et uhkuse taga peitub palju enamat kui palja silmaga näha ning eelarvamused on selleks, et neid murda…

 

Pidusöögi menüü:

Tervitusjook: Kuum mesijook veiniga

Aedviljasalat juustumütsi all

Ahjus küpsetatud seakael koorekastme, hautatud hapukapsa ja ahjukartulitega

Õunakook vaniljekastmega

Leib, sai, jäävesi

 

Registreerumine ja info kõigis GO Traveli büroodes kuni 22. novembrini või kuni kohti jätkub.

TALLINN: Reisikeskus Balti jaam, tel. 6 310 126,  6 310 131,  Kristiine Keskus,  tel. 6 310 147, 6 310 149, 6 310 150; TARTU: Tartu Kaubamaja, 
tel. 6 310 222, 6 310 223, 6310 224; PÄRNU: Hommiku  4 (De Lange maja), tel.  6 310 217; VILJANDI:  Arkaadia aed 5, tel. 6 310 227, 6 310 228. RAKVERE: Tallinna tn 21, tel. 6 310 219, 6 310 220. JÕGEVA: Aia 1, tel. 6 310 213.

 

Kui te ei soovi osaleda Raamatuklubi uusaastaväljasõidul, kuid soovite osta teatripiletid 12. jaanuari etendusele 20% tavahinnast soodsamalt, on see võimalik Endla teatri kassas või Piletimaailma müügipunktides üle Eesti SERKi liikmekaardi esitamisel. Soodustus kehtib klubiliikmele ja tema ühele kaaslasele.

 

 

 

 


« tagasi