UUDISED

LORNA BYRNE - INGLITE SAADIK

Iirlanna Lorna Byrne (snd 1953) on elanud vaimolenditest ümbritsetuna kogu oma teadliku elu. Tal on võime näha ingleid, surnud inimeste hingi ja aimata ette traagilisi sündmusi. Lapsena arvas ta, et kõik teised näevad sama mis temagi, alles hiljem sai ta aru, et on erand ning tema ülesanne on inglitelt saadud sõnumeid inimestele vahendada. 

Lorna kolmest raamatust on eesti keeles ilmunud „Inglid minu juustes“ (Varrak 2011) ja peatselt on ilmumas „Inglite sõnum“. Kui esimene raamat on müstiline ja tavatu autobiograafia, siis teises keskendub autor sellele, kuidas inimesed saaksid inglite abiga oma elu õnnelikumaks ja lihtsamaks muuta.


Lorna Byrne tuleb esimest korda Eestisse avalikule esinemisele ja temaga on võimalik kohtuda 24. septembril Tallinnas hotellis Euroopa. Üritus on tasuline.
Vahetult enne ja pärast üritust on võimalik osta Lorna raamatuid. Need on saadaval ka Raamatuklubi septembri pakkumises.
Ürituse korraldaja on FreeFlowFactory (www.freeflowfactory.com), pileteid hinnaga 22 eurot müüb Ticketpro www.ticketpro.ee

Vaata lisa: http://www.valgusepesa.org/lornabyrne

KLUBILIIKMETE VAHEL, KES VASTAVAD ÕIGESTI KOLMELE LIHTSALE KÜSIMUSELE, LOOSIME VÄLJA VIIS PRIIPÄÄSET KOHTUMISELE LORNA BYRNEGA!

1)      Kust Lorna pärit on?

a) Soomest b) Saksamaalt c) Iirimaalt

 

2)      Millal hakkas Lorna ingleid nägema?

a) väikese lapsena b) koolipõlves c) täiskasvanuna

 

3)    Millal ilmus Lorna esimene raamat eesti keeles?

a) 2005 b) 2008 c) 2011

 

Vastused koos oma nime ja klubiliikme numbriga saada raamatuklubi@serk.ee või kirjuta kupongile ajakirja tagakaanel.

 


« tagasi