UUDISED

UUS KOOSTÖÖPARTNER – CORELLI MUSIC

Nüüdsest pakub Corelli Music Suure Eesti Raamatuklubi liikmetele klubikaardi esitamisel soodustust  - 10% täishinnaga pileti tavahinnast.

 

Soodustus kehtib kuni 4 pileti ostmisel ühele kontserdile.

Soodustuse saamiseks tuleb Piletilevi online süsteemis www.piletilevi.ee sisestada või Piletilevi müügipunktides üle Eesti ostu sooritades nimetada sooduskood „SERK“.

Eelmüük lõpeb 1h enne kontserdi algust. Korraldajal on õigus kontrollida piletikontrollis klubikaardi olemasolu. Soodustus ei kehti eriprojektidele ja kontserdipaigas kohapeal ostes

 

Stiilsed ja elegantsed kontserdid, festivalid, sarjad, imelised elamused kaunites paikades - mõisad, kirikud, aadlipaleed, muusikasalongid. Meil on rõõm kutsuda Teid nautima endiste aegade võlu ja ajaloo ilu Maarjamaal!

 

 Kontserdisari „Eesti mõisad“ on unikaalne kultuurinähtus, milles romantiline mõisaelamus on ühendatud mõisate kuldajastuga seonduva kauni muusikaga eesti parimate muusikute esituses.

 

N 28. juuli kell 18 Laupa mõis

R 29. juuli kell 18 Rakvere mõis

L 30. juuli kell 18 Helme mõis

P 31. juuli kell 18 Vääna mõis  - lõppkontsert Vääna mõisas on PILETITETA, vaba annetus Vääna Mõisakooli lastele Orffi pillide fondi.

Esinevad barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel ja Jüri Kuuskemaa

 

Uuel festivalil „Tallinna tornid“ tutvustatakse linna kuulsat siluetti läbi eri ajastute muusika, toimumiskohtadeks nii keskaja linnamüüritornid, kirikud kui kaasaja pilvelõhkujad.

N 25. august avakontsert - Raivo Tafenau, Kadri Voorand ja sõbrad

R 26. august vanalinna tornide päev - Kiili Vanamuusikaansambel, Helin-Mari Arder ja Siim Aimla, Rondellus ning ETV Tütarlastekoor

L 27. august tänapäeva tornide päev - UnaCorda, Resonabilis ja Kaunimate Aastate Vennaskond, festival lõpeb koos Lillefestivali lilleilu ja Muinastulede ÖÖ tuleloitsudega.

 

Iidse Tallinna südames, endises aadlipalees asuv hubane Toompea muusikasalong toob teieni Eesti helilooja Märt-Matis Lille uudisteose - põneva ja ennekuulmatu ilmaliku müsteeriumi „Armastajad ja elupõletajad“

28. september – 2. oktoober 2011, Teaduste Akadeemia saal (Kohtu 6), algusega kl 19

Esinevad ansambel Corelli Consort erinevate ajastute pillidel ja Nero Urke

Stsenaarium Jan Kaus, lavastaja Taago Tubin, kunstnik Liisa Soolepp

 

Vaata lisa www.corelli.ee


« tagasi