UUDISED

RAKVERE TEATRI SOODUSPAKKUMINE "PETROSKOI" K‹LALISETENDUSTELE

Rakvere Teater esitleb: Soome teater Eestis! Raamatuklubille – 40%!

Eestisse jõuab Tampere teatri Telakka lavastus „Petroskoi“. Märtsis on hea võimalus näha põhjanaabrite piire ületavat teatrit Tallinna, Viljandi ja Pärnu lavadel. See on lugu piirialade inimestest, kelle maailmatunnetus ei lähe kokku reaalsusega. Kui selline soomlane saab haava, siis ei seo ta seda kinni, vaid raputab soola peale. "Petroskoi" on matrjoška, mille sees on tantsu ja muusikat, punki ja pärimust. 

Viljandis mängitakse etendust 18. märtsil kell 19 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia saalis, Pärnus 19. märtsil kell 19 Endla Küünis ning Tallinnas 20.-21. märtsil kell 19.30 ning L, 22. märtsil kell 16 Kanuti Gildi Saalis.

„Petroskoi“ kaasprodutsendid on Lahti teater Vanha Juko ja Rakvere Teater ning kaasa teevad kõigi kolme teatri näitlejad. Teatrite koostööprojekt pälvis 2013 Soome riikliku teatripreemia. Etendus on soome keeles ja tõlgitakse tiitritega eesti keelde.

Suure Eesti Raamatuklubi liimetele on etenduse pilet 40% soodsam!

Soodustus kehtib Piletimaailma müügikohtades üle Eesti (Piletimaalilma müügipunktid on näiteks Viljandi Ugala ja Pärnu Endla ja Eesti Draamateatri kassades), enne etendust kohapeal ning www.piletimaailm.com. Soodustus kehtib Raamatuklubi liikmele ja tema kuni kolmele kaaslasele klubi liikmekaardi esitamisel.


« tagasi