SELLE KUU KATALOOG

Kui soovite tellida mitu raamatut, tuleb kõik soovitud raamatud ostukorvi lisada, samuti klubiraamat. Kui Teie tellimus ei sisalda klubiraamatut, käsitleme seda klubiraamatust äraütlemisena ja selle kuu raamatut Teile ei saadeta.

KLUBIRAAMAT

Klubiraamatu ost vabastab tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Lily Li Hua HIINA TOITUMIS- JA ELUVIISI TASAKAAL. Kaalust alla muistse yin’i ja yang’i filosoofia abil

Hiina elanike tervisliku ja õnneliku eluviisi saladus on aastatuhandete jooksul Hiina kultuuri sügavalt juurdunud: hiinlased usuvad, et elu peab olema loomulik ja loodusega kooskõlas, loodus tähendab aga yin’i ja yang’i tasakaalu. Nad usuvad, et see on kõige alus.

Hiinlasi peetakse muu hulgas ka üheks kõige saledamaks rahvaks maailmas. Käesolevas raamatus tutvustab üle 30 aasta traditsioonilist Hiina meditsiini ja akupunktuuri praktiseerinud Lily Li Hua iidseid salenemise ja heaolu saladusi, samuti pakub lihtsaid retsepte ja harjutusi, mida saab hõlpsasti oma igapäevaeluga sobitada.

Saa teada, kuidas paremini oma keha kuulata, hoida end vormis, tunda end energilisena ning olla oma tervise ja heaolu peremees.

Loosime välja 5 bambusaurutajat!

Siit saad järelkuulata raadiointervjuud klubiraamatu teemal Janno Seedriga (alates 34 minutist)


Tõlkinud Kaido Kangur
Pehme köide. 272 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 45665
Kirjastus Varrak
Klubihind 14.60 EUR
Tavahind 20.90 EUR
LISA OSTUKORVI

VALIKRAAMAT

Aliis Jõe ... KES POLE KUNAGI SÖÖNUD HOMAARI

Keskealine Aliis on Prantsusmaalt koju tagasi tulnud ja oma elu uutesse rööbastesse juhtinud. Kuid ühel hetkel tuleb tal naasta lapsepõlvekoju – väikeasulasse, mida ta pole üle kahekümne aasta külastanud. Otsekui virvatulukesed meelitavad mälestused ta ohtlikule alale, kus peitub nii varjatud tundeid, aegunud kuritegusid kui ka võimalus leida tõeline armastus. Kõike seda muidugi siis, kui tal õnnestub toime tulla ootamatult kaela langenud elukoormaga.

Müstikahõnguline, romantiline ja humoorikas „… kes pole kunagi söönud homaari“ on mõtteline järg Aliis Jõe 2017. aastal ilmunud teosele „Viimane laev“. Aliis Jõe on telerežissöör Elo Seliranna pseudonüüm.


Pehme köide. 264 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 45047
Kirjastus Varrak
Klubihind 16.35 EUR
Tavahind 20.45 EUR
LISA OSTUKORVI

KLUBI SOOVITAB

Silja Vuorikuru AINO KALLAS. Maailma südames

Aino Kallas (1878–1956) elas oma elu jooksul viiel maal ja on tuntud soome-eesti kirjanik. See roll ei olnud probleemitu: läbi elu kannatas ta juurte puudumise pärast ja võitles tunnustuse eest nii Soomes kui ka Eestis.

Aino Kallasest on kultuuriloos kujunenud pilt kui tugevast ja enesekesksest loojast. See tähelepanu pälvinud biograafia toob välja uusi isiklikumaid jooni: esile tuleb juba noorena oma kutsumuse leidnud autor, kelle jaoks loominguline inspiratsioon oli otsekui religioosne kogemus. Armastus Eino Leino vastu oli suur liikuma panev jõud tema kirjanduslikus loomingus; niisamuti isa Julius Krohni varane surm, mis jättis Kallase ellu ja loomingusse kustumatu jälje. Aino Kallas reageeris tundlikult oma aja vajakajäämistele ja avaldas nende kohta arvamust oma teostes.

Käesolev biograafia on liigutav jutustus autorist, kes jõudis erandliku rahvusvahelise tunnustuseni, kuid pidi taluma üksindust, mõistmatust ja mitmeid suuri kaotusi. Raamatus kirjeldatakse 20. sajandi alguse kultuurilist ja poliitilist atmosfääri, inimeste ootusi ja väärtushinnanguid nii Soomes kui ka Eestis. Esile astuvad mitmed selle aja kultuurimaailma kesksed persoonid Hella Wuolijoest Friedebert Tuglaseni.

Filoloogiadoktor Silja Vuorikuru (snd 1977) on kirjandusteadlane, kirjanik ja õppejõud Helsingi ülikoolis.


Tõlkinud Sirje Olesk
Kõva köide. 304 lk.
Mõõdud: 150 x 230 mm
Tellimiskood: 44453
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.80 EUR
Tavahind 26.00 EUR LISA OSTUKORVI
MAA=ILM
Mikk Sarv MAA=ILM

Koostanud Kristel Vilbaste

Mikk Sarve seniste ülipopulaarsete raamatute „Ilmasilmaja” ja „Sõna jõud” ning viimaste aastate artiklite parimad lood on ühiste kaante vahele kogunud Kristel Vilbaste. Tänavu kevadel lahkunud Mikk Sarv oli pärimuse mõtestaja, teeotsija manatarkuse juurde, sõnade sügavama tähenduse otsija. Tema loodud on eestikeelsed sõnad „elurikkus”, „õuesõpe” ja „õhinapõhisus” jpt.

Meie maa=ilm koosneb sellest väikesest maast, millel elame ja hingame. See on meile püha. Vaid siin suudab meie keha vaimustuda. Ilm selle maa kohal ja all on meile meelepärane, siinne elurikkus loob võimalused hingestatud eluoluks.

Autor


Pehme köide. 304 lk.
Mõõdud: 160 x 200 mm
Tellimiskood: 45221
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.35 EUR
Tavahind 20.45 EUR LISA OSTUKORVI

IMELINE INIMENE

Agnes Wold ja Cecilia Chrapkowska LAPSEOOTUS. Fakte ja müüte raseduse ja imikuea kohta

Kui oled varsti lapsevanemaks saamas või äsja saanud, külvatakse sind üle heatahtlike nõuannetega raseduse ja vanemaks olemise kohta. Ja sa kuulad neid, sest kui asi puudutab sinu last, siis soovid sa kogu südamest talitada õigesti. Aga kuidas otsustada, mis on kõige õigem, kui paljud nõuanded on üksteisele risti vastu käivad?

Agnes Wold ja Cecilia Chrapkowska, kogenud Rootsi arstid ja teadlased, püüavad korda luua selles soovituste ja „tõdede“ džunglis, alates sünnitusest, allergiatest, imetamisest ja vaktsineerimisest kuni alkoholitarvitamise ja kõhuvaludeni.
Rootsis palju poleemikat tekitanud teos sisaldab ohtralt teaduslikke fakte, mõistlikke nõuandeid ja müütide purustamist, see on suunatud kõigile lapsevanematele, hoolimata soost ja perekonna koosseisust.
Autoritel on kahe peale kokku kaheksa last ja neli lapselast, nii et nad teavad, kui üksildaselt ja nõutult võib ennast tunda, kui tuleb hakata vastutama ühe väikese elu eest. Selle raamatuga tahavad nad peaasjalikult arstide ja teadlastena levitada teadmisi, milleni on nad jõudnud aastakümneid lapsevanemaks olemist uurides.


Tõlkinud Mari Bleive, Merle Nestra, Lisette Pedaja, Marite Sild, Maarja Sissa
Pehme köide. 296 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 44705
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.30 EUR
Tavahind 20.40 EUR LISA OSTUKORVI
EKSIMINE ON KASULIK. Kuidas aju puudused meid tugevamaks muudavad
Henning Beck EKSIMINE ON KASULIK. Kuidas aju puudused meid tugevamaks muudavad

Selles raamatus ei räägita teile, kui vahvasti aju toimib. Vähemalt ei jää esmapilgul sellist muljet. Sellest raamatust ei saa ka lugeda, kui täiuslikult aju töötab. Ta nimelt ei tööta täiuslikult.

Paljud inimesed usuvad, et probleemide lahendamiseks ja edu saavutamiseks tuleb pingelisemalt, tõhusamalt ning keskendunumalt töötada. Sedasama suudavad aga kahjuks ka masinad. Meie seevastu eksleme pidevalt õigelt rajalt kõrvale, oleme ebatäpsed ja hajameelsed. Me teeme valearvestusi ja hindame valesti aega. Kuid just nende vigade tõttu tulevad meile pähe uued ideed ja head otsused.
Henning Beck (snd 1983) näitab võluvalt, miks aju väidetavad nõrkused on hoopis tema salarelvad; miks meie suurim mõttejõud on sageli varjul vales mõtteviisis ja kuidas saaks neid aju tõelisi tugevusi kasutada selleks, et mõelda loovamalt ja tegutseda tõhusamalt.


Henning Beck kirjeldab uskumatult ilmekalt, kuidas meie aju vigu teeb. Ja seda tehes kasutab ta enda aju veatult. Paradoks. 
– Vince Ebert, füüsik ja koomik


Tõlkinud Kadri Metsma
Pehme köide. 280 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 45276
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.35 EUR
Tavahind 20.45 EUR LISA OSTUKORVI

ILUKIRJANDUS

VIIMANE LAEV
Aliis Jõe VIIMANE LAEV

Üksikemana poja ülikooliküpseks kasvatanud Aliis otsustab vahetada hooldushaigla õe ameti koristajakoha vastu Rootsis, et nii oma lapse arstiõpinguid toetada. Aastaid kitsastes oludes virelenud Aliis on ammu kaotanud usu, et elu talle põnevust ja armastust võiks pakkuda. Kuid laevasõit sihtkohta osutub ootamatult seiklusrikkaks„Viimane laev” on eluterve huumoriga kirjutatud südamlik lugu naisest, kes avastab üllatuslikult, et küps iga võib olla mitmes mõttes märksa värvikirevam kui noorus.


Pehme köide. 192 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 41674
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.65 EUR
Tavahind 18.30 EUR LISA OSTUKORVI
MITFORDIDE MÕRVALOOD. Juhtum rongis
Jessica Fellowes MITFORDIDE MÕRVALOOD. Juhtum rongis

London, 1919. Nooruke Louisa Cannon püüab meeleheitlikult leida pääseteed nii vaesuse kui ka oma kurjade kavatsustega onu eest. Tal avaneb võimalus oma elu meeldivaks ja turvaliseks muuta, kui ta saab Mitfordide aadliperekonna viiele tütrele lapsehoidja abiliseks. Samal ajal vapustab kogu Inglismaad jõhker mõrvajuhtum – päise päeva ajal tapetakse rongis teenekas halastajaõde. Kui ootamatult selgub, et tapetul oli mitmeid seoseid Mitfordide lähikondlastega, otsustavad Louisa ja ta vanim hoolealune aidata kurjategijat tabada.

Romaani aluseks on tõestisündinud mõrvalugu, mille ohvriks oli halastajaõde Florence Nightingale Shore, kuulsa nimekaimu ristitütar.


Tõlkinud Triin Sinissaar
Pehme köide. 320 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 45535
Kirjastus Varrak

Klubihind 19.30 EUR
Tavahind 24.15 EUR LISA OSTUKORVI
LAVENDLITUBA
Nina George LAVENDLITUBA

Jean Perdu müütab oma raamatulaeval La pharmacie littéraire – Kirjanduslik Apteek – romaane nagu ravimit hingehädade tervendamiseks. Ainult iseennast ei mõista ta ravida, pärast toda ööd kakskümmend üks aastat tagasi, kui kaunis provanslanna Manon lahkus, sellal kui tema magas. Naine ei jätnud maha midagi muud peale kirja – mida Perdu lugeda ei julgenudki. Kuni selle suveni. Suveni, mis muudab kõike.

Sari „Varraku ajaviiteromaan“


Tõlkinud Krista Räni
Pehme köide. 272 lk.
Mõõdud: 150 x 210 mm
Tellimiskood: 45078
Kirjastus Varrak

Klubihind 17.85 EUR
Tavahind 22.30 EUR LISA OSTUKORVI
SÜDAMEMURDJA
GeirTangen SÜDAMEMURDJA

Ajakirjanik Viljar Ravn Gudmundsson ja uurija Lotte Skeisvoll toibuvad tasapisi sarimõrvar Maestro juhtumist, kui Haugesundi linna vapustab uus juhtum. Pärast eramajas toimunud noortepidu leitakse majast surnud tüdruk. Uurimine toob päevavalgele paremäärmuslusest, eksperimentaalsest seksist ja uimastitest kokku segatud surmava kokteili. Loo keskmes on Viljari 17-aastane poeg Alexander.


Tõlkinud Ene Mäe
Pehme köide. 376 lk.
Mõõdud: 145 x 200 mm
Tellimiskood: 45542
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.55 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI
LE RHINO. 2. osa
Liisi Õunapuu LE RHINO. 2. osa

„Le Rhino” teine raamat jätkab peategelase Mirthi elukäigu ja tundeilma kirjeldamist. Mirth töötab endiselt Le Rhinos, kus kõik püüavad toime tulla kaotusvaluga lahkunud töökaaslase pärast, kelle rõõmsameelne vaim näib majas ikka veel ringi uitavat. Et aga Le Rhino töötajad on omamoodi armsate veidrustega, siis aitavad nad tahes-tahtmata üksteise kurbust leevendada. Värvikaid tegelasi lisandub veelgi.


Pehme köide. 184 lk.
Mõõdud: 120 x 200 mm
Tellimiskood: 45658
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.85 EUR
Tavahind 18.60 EUR LISA OSTUKORVI
LE RHINO. 1.osa
Liisi Õunapuu LE RHINO. 1.osa

Kallima poolt maha jäetud noor naine satub veidratel asjaoludel kohta nimega Le Rhino – omamoodi imedemaale, kus tema kaaslasteks saavad isikupärased ja värvikad tegelased. Tasapisi hakkab muutuma peategelase suhtumine maailma, inimestesse, armastusse ja iseendasse – mõistagi positiivses suunas. Raamatut iseloomustavad mõnus huumor ja lustakas ning mänguline jutustamisstiil.


Pehme köide. 200 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42367
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.70 EUR
Tavahind 18.35 EUR LISA OSTUKORVI

LASTELE

MARU LUGU
Aarne Mägi MARU LUGU

Kui üks kümneaastane poiss saab ühel päeval teada, et paljud asjad ei ole siin maailmas nii, nagu ta arvanud oli, siis võib vaid ette kujutada, mis tema endaga toimuma hakkab. Ja see, mis juhtub, on palju salapärasem kolmanda klassi poisi igapäevastest tavalistest tegemistest. Ja nende tegemiste sees on palju küsimusi, milledele vastuseid leida ei olegi nii lihtne.

Maru on üks maru sell, kes koos oma sõprade Arksi, Idu ja Silviaga salapärastele küsimustele lahendusi otsima hakkavad.


Kõva köide. 132 lk.
Mõõdud: 168 x 220 mm
Tellimiskood: 45511
Kirjastus Varrak

Klubihind 12.70 EUR
Tavahind 15.90 EUR LISA OSTUKORVI
OPERATSIOON VARJUMEES. Detektiivibüroo nr 2
Jørn Lier Horst, Hans Jørgen Sandnes OPERATSIOON VARJUMEES. Detektiivibüroo nr 2

Keegi on kaevanud teele suure ja sügava augu. Oliver märkab seda liiga hilja ja lendab uperkuuti üle jalgratta lenksu. Kes sellise sigadusega hakkama sai? Ja miks? Tiril ja Oliver asuvad jälgi ajama. Kõigepealt võssakasvanud lagendikul ja seejärel mahajäetud hurtsiku juures. Siis ilmub välja vana kaart, kus on imelikud märgid. Kas nad suudavad mõistatuse lahendada?


Tõlkinud Laura Pihlak
Kõva köide. 96 lk.
Mõõdud: 148 x 205 mm
Tellimiskood: 45177
Kirjastus Varrak

Klubihind 13.35 EUR
Tavahind 16.70 EUR LISA OSTUKORVI
PRUUNE
Håkon Øvreås PRUUNE

Päeval on Rune lihtsalt Rune, aga öösiti muutub Rune Pruuneks – kartmatuks superkangelaseks, kes hiilib õue pintsli ja pruuni värviga. Ja see pole ju Rune süü, et Pruune värvib oma superkangelase hetkedel suurte poiste jalgrattad ära? „Pruune” on raamat sõprusest, julgusest, vastuhakust, igatsusest vanaisa järele ja sellestki, kuidas asjalood võivad hulluks minna, kui superkangelase võimetest enam ei piisa.

 


Tõlkinud Minna Salmistu
Kõva köide. 136 lk.
Mõõdud: 130 x 180 mm
Tellimiskood: 43135
Kirjastus Varrak

Klubihind 12.30 EUR
Tavahind 15.40 EUR LISA OSTUKORVI

MITMESUGUST

SÕNUMEID SAARTELT. Elurikkuse ilmatuur
Ilkka Hanski SÕNUMEID SAARTELT. Elurikkuse ilmatuur

Saared on kui laboratooriumid, kus loodus korraldab kõiksugu elurikkuse eksperimente. Soome väljapaistvaima ökoloogi uurimisobjektideks on aastakümnete jooksul olnud saarte mitmekesisuse erinevad tahud alates sõnnikumardikatest Borneol kuni lemminguteni Gröönimaal. „Sõnumeid saartelt“ on tähtteos, mis käsitleb kõige intrigeerivamaid looduse saladusi ja avab teadusetegemise põnevaid tagamaid.

Sari “Roheline raamat”


Tõlkinud Lauri Laanisto
Kõva köide. 336 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 45214
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.25 EUR
Tavahind 27.80 EUR LISA OSTUKORVI
ME OLIME NOORED, ME TAHTSIME ELADA. Vabadusvõitleja Jüri Hanko mälestused
Jüri Hanko ME OLIME NOORED, ME TAHTSIME ELADA. Vabadusvõitleja Jüri Hanko mälestused

Nende mälestuste kirjapanija Jüri Hanko sündis 1924. aastal Tallinnas. Mõni aasta peale tema sündi läks Jüri isa laevaäri pankrotti ja algas nende perekonna lagunemine ja hiljem Siberisse saatmine.See raamat on ühe mehe, ühe perekonna ning täitumata jäänud unistuste lugu. See on jutustus raskest ajast ning keerulistest valikutest.


Kõva köide. 208 lk.
Mõõdud: 150 x 220 mm
Tellimiskood: 45238
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.65 EUR
Tavahind 20.45 EUR LISA OSTUKORVI
EESTI TALVISED METSALINNUD
Karl Adami EESTI TALVISED METSALINNUD

Talv on aeg, mil loodust haarab vaikus, linnuliikide arv on drastiliselt kahanenud ja lehtpuud paljad. See on ideaalne aeg lindude tundmaõppimiseks. Raamatus on ära toodud 27 talvise metsalinnu kirjeldus, käitumine, levik, arvukus. Lisaks rohketele fotodele jagab autor oma kogemuste põhjal ka näpunäiteid lindudele lähenemiseks ja nende jäädvustamiseks fotodele.

Sari “Roheline Eesti”


Poolpehme köide. 272 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 44941
Kirjastus Varrak

Klubihind 17.80 EUR
Tavahind 22.30 EUR LISA OSTUKORVI
VANAEMADEST JA LASTELASTEST. Täna õhtul mängime…
Merete Mazzarella VANAEMADEST JA LASTELASTEST. Täna õhtul mängime…

Julge ja sügavalt isiklik raamat muutunud peresuhetest, väärtushinnangutest ja vanavanemaks olemisest nüüdsel ajal, kui vahemaad on muutunud pikemaks – nii otseses kui ka kaudses mõttes. Autor lahkab teemat isiklikele kogemustele tuginedes. Tema elab Soomes, lapselapsed Amelia ja Jacob aga Ameerikas. Armukadedus, eraldatus ja kõrvalejäetus võivad olla tunded, millega tuleb silmitsi seista.


Tõlkinud Kadi-Riin Haasma
Pehme köide. 216 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 44026
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.85 EUR
Tavahind 18.60 EUR LISA OSTUKORVI
EUROOPA LIIT. Teejuht kodanikule
Chris Bickerton EUROOPA LIIT. Teejuht kodanikule

Raamatu eesmärk on tutvustada Euroopa Liitu tavalugejale. Autor väldib akadeemilist keelekasutust ning kujutab elavalt nii mõnegi tähtsa otsuse tagamaid. Lääne-Euroopa sõjajärgsete meeleolude ja majanduse analüüs, üksikasjalik ülevaade riikidevahelistest suhetest nii poliitikute tasandil kui ka üldiste sündmuste taustal on huvitav ja nauditav. Kindlasti ei ole raamat igav ega ühekülgselt kriitiline.


Tõlkinud Mall Laur
Pehme köide. 256 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 45283
Kirjastus Varrak

Klubihind 17.10 EUR
Tavahind 21.40 EUR LISA OSTUKORVI
PUNANE NÄLJAHÄDA. Stalini sõda Ukrainas
Anne Applebaum PUNANE NÄLJAHÄDA. Stalini sõda Ukrainas

Applebaum tõestab arhiividokumentide ja mälestuste abil, et vastuseks Ukrainas hulgaliselt toimunud rahutustele pani Stalin paika plaani Ukraina talupoegkond hävitada. Moskva sulges Ukraina piirid ja võttis selt provintsi staatusse alandatud liiduvabariigilt kogu toidu. „Punane näljahäda” kirjeldab haaravalt lihtsate inimeste võitlust seletamatu kurjusega ühes 20. sajandi kõige võikamas massimõrvas.


Tõlkinud Kalev Lattik
Kõva köide. 448 lk.
Mõõdud: 160 x 240 mm
Tellimiskood: 44668
Kirjastus Varrak

Klubihind 19.95 EUR
Tavahind 25.10 EUR LISA OSTUKORVI

SELLE KUU ERIPAKKUMISED

Pakkumine kehtib, kuni raamatuid jätkub!

Pok ELU ALUSPÜKSATA. Ühe räppari rännud Kagu-Aasias

Inimesed ja nende lood on eeskätt need, mis teevad rändamisest väärt elamuse. Viiel talvel Aasias seigelnud Pok on tutvustanud hindudele oma sisemist Robertit, soovitanud süütuse pärast muretseval Filipiinide tudengineiul käe püksi panna ning uurinud Myanmari ja Laose külaelanike uskumusi. Pok on räppar, spoken word´i artist ja kirglik seljakotirändur. Raamatus keskendub ta peamiselt oma reisielamustele aastaist 2016−2017, kuid teeb põikeid ka varasemasse aega. Eelkõige tuleb raamatus juttu Taist, Myanmarist, Laosest, Indoneesiast, Malaisiast ja Kambodžast. „Erakordsed isiksused satuvad tihtipeale just odavamatesse majutusasutustesse, kus liiguvad nii paberitega kui paberiteta napakad,” tõdeb autor.


Pehme köide. 200 lk.
Mõõdud: 130 x 180 mm
Tellimiskood: 43197
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.90 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
KES TEAB
Ike Volkov KES TEAB

Raamat koosneb 69 lühijutust, mis põhinevad autori enda elu ainetel. Tekstid on seotud bänditegemise, arhitektuuri, eraelu ja muuga, mis on Ike Volkovit kui inimest kujundanud ning elus edasi viinud. Raamatu on illustreerinud graafik Toomas Pääsuke.

69 lühijuttu põhinevad autori enda elu ainetel ning on seotud bänditegemise, arhitektuuri, eraelu ja muuga. illustreerinud graafik Toomas Pääsuke.


Pehme köide. 192 lk.
Mõõdud: 170 x 200 mm
Tellimiskood: 43944
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.90 EUR
Tavahind 22.20 EUR LISA OSTUKORVI
PAASTUGA TERVEKS. Kuidas elada tervena, puhastades keha ja hinge ravipaastuga ning toitudes tasakaalustatult
Dr Natalia Trofimova PAASTUGA TERVEKS. Kuidas elada tervena, puhastades keha ja hinge ravipaastuga ning toitudes tasakaalustatult

Dr Trofimova innustab lugejaid asuma looduslähedasema eluviisi teele ning paastuma. Sel moel suudab igaüks elada täisväärtuslikumat elu, hoida oma tervisemuresid kontrolli all ja püsida tõbedest priina ka ilma arstirohtudeta. Paastumise kui ravimeetodi kohta saab nende kaante vahelt uut infot nii see, kes on pidanud paastu pelgalt kaalulangetamise viisiks, kui ka kogenud paastuja. Et aidata mõista teadliku paastumise erinevust pealesunnitud nälgimisest ning seda, mil määral mõjutab tervist organismi eripära – sealhulgas võimalik toidutalumatus –, toitumisharjumused ja eluviis, kirjeldatakse põhjalikult inimorganismi toimimist. 

Paastumise kui ravimeetodi kohta saab nende kaante vahelt uut infot nii see, kes on pidanud paastu pelgalt kaalulangetamise viisiks, kui ka kogenud paastuja.


Kõva köide. 248 lk.
Mõõdud: 168 x 215 mm
Tellimiskood: 24295
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.90 EUR
Tavahind 19.90 EUR LISA OSTUKORVI
INGLID MINU SÕRMEOTSTEL
Lorna Byrne INGLID MINU SÕRMEOTSTEL

Raamatus räägib Lorna Byrne võimalustest, kuidas oma kaitseingliga lähedasemaks saada. Ta vaatleb lahkunud lähedaste, nende taevaste hingede rolli meie elus, kellel on lubatud meid põgusalt külastada, ja räägib sellest, kuidas me peaksime nendega suhtlema. Eelkõige aga saame tema vahendusel teada, millistena inglid meid näevad, kuidas nad meid armastavad, mida nad saavad meie jaoks teha ja mida meilt soovivad. Sellest ajast alates, kui Lorna Byrne’i tavatu anne avalikuks sai, on ta kuulsus üha kasvanud. Katoliku kirik on avaldanud talle lõpuks tunnustust, kutsudes teda kirikutesse kõnelema.

Tavatute võimetega autor räägib võimalustest, kuidas oma kaitseingliga lähedasemaks saada ja vaatleb lahkunud lähedaste, nende taevaste hingede rolli meie elus.


Tõlkinud Marju Algvere
Kõva köide. 344 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42923
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.90 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI