SELLE KUU KATALOOG

Kui soovite tellida mitu raamatut, tuleb kõik soovitud raamatud ostukorvi lisada, samuti klubiraamat. Kui Teie tellimus ei sisalda klubiraamatut, käsitleme seda klubiraamatust äraütlemisena ja selle kuu raamatut Teile ei saadeta.

KLUBIRAAMAT

Klubiraamatu ost vabastab tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Thomas Erikson Idioodid minu ümber. Kuidas mõista ennast ja teisi

Kuidas ma tunnen ära punase, kollase, rohelise ja sinise inimese?

Millised on eri värvide tugevad ja nõrgad küljed?

Kas eri värvide kehakeel on sarnane?

Kuidas peaksin käituma inimesega, kes pole põrmugi minu moodi?

Sellest raamatust leiad vastused neile ja teistelegi küsimustele ning hakkad mõistma ka seda, miks ühe kolleegi töölaud on alati segi või kuidas suhelda ülemusega, kes ei paista kunagi ühtegi sinu mõtet kuulavat. Üks on kindel, et pärast seda raamatut hakkad aru saama, mida sind ümbritsevad inimesed tegelikult tahavad sulle öelda, ja märkad rõõmuga, et idioote sinu ümber jääb üha vähemaks.

Mõned inimesed väidavad tõsimeeli, et neid ümbritsevad idioodid, ning ühed ütlevad seda sagedamini kui teised. Kindlasti oled sa oma elus sattunud erinevatesse olukordadesse, näiteks oled püüdnud oma partnerit milleski veenda, kuid see ei õnnestunud nii, nagu kavatsesid või lootsid. Või lahkunud koosolekult täielikus segaduses, sest sa ei saanud ühestki kohalviibijast aru. Või ei saanud teised aru, mida sina öelda tahtsid, ükskõik kui täpselt sa ennast väljendasid. Kas tuleb tuttav ette?

Raamatus „Idioodid minu ümber” tutvustab Thomas Erikson populaarteaduslikult inimeste suhtlemise erinevusi. Kuulsast DISC-ideest tuletatud meetod kasutab punast, kollast, sinist ja rohelist värvi, et kirjeldada erinevaid käitumismustreid ja isiksusetüüpe. Humoorikalt kirja pandud raamatus annab ta lugejale selgeid juhtnööre, mida järgides saab suhtlemisega hoopis paremini toime tulla.

Loe intervjuud Tiina Saar-Veelmaaga

Kuula intervjuud Raadio Elmaris (alates 37 minutist)


Tõlkinud Kaja Riikoja
Pehme köide. 288 lk.
Mõõdud: 145 x 205 mm
Tellimiskood: 44330
Kirjastus Varrak
Klubihind 15.90 EUR
Tavahind 21.90 EUR
LISA OSTUKORVI

VALIKRAAMAT

Mariann Rückenberg Hull suvi

Rõokse on väike õdus alevik, kus kõik üksteist tunnevad. Alevikust voolab läbi oja, läheduses on kaunis järv, järve kaldal rüütlimõisa maalilised varemed. On juunikuu, kummel lõhnab, järv kutsub suplema.

Sulnile taustale rivistuvad romaani noored kaunid põhitegelased Maiki ja Teet, Merka ja Rolts; lisaks veel vanatädi Saima ja hulk teisigi aleviku asukaid, üks värvikam kui teine.
Selles loos on kõige tähtsamad suured tunded. Särtsu ja elektrit jagub noortel põhitegelastel juba silmavaatessegi, rääkimata lähematest kontaktidest.
Ent päikeselisse romanssi lisandub tumedamaid toone, kui Eesti politsei narkotalituse uurija Teet avastab üht juhtumit harutades, et sellesse on segatud ka tema naabritüdruk Maiki, kellega ta on Rõoksel suvitades hoolega tutvust sobitanud.
Ja siis selgub, et nii mõnigi tegelane on salapärasem, kui oskaks esmapilgul arvata. Mõned minevikuvarjud on aga nii sünged, et pole kindel, kas nendega on üldse võimalik toime tulla.
 

MARIANN RÜCKENBERG on sündinud 1988. aastal Tallinnas. Ta on õppinud sotsioloogiat, tegelenud muusikaga, kirjutanud laulusõnu ja luuletusi. Mõte suveromaanist tuli talle Tallinn-Tartu rongisõidul. „Eesti sumedad suveööd, nõiduslikud sood, liivased rannad – Tallinna ja Tartu vahel, Paide lähedal Rõoksel on see kõik olemas. Kaardilt seda kohta ei leia, aga  igaüks, kes on Eestis suvitanud, on sinna kasvõi korraks sattunud“


Pehme köide. 448 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 43739
Kirjastus Varrak
Klubihind 17.90 EUR
Tavahind 21.25 EUR
LISA OSTUKORVI

KLUBI SOOVITAB

Jim Robbins Imelised linnud. Mida on neilt õppida meie endi, maailma ja tuleviku kohta

Meie suhe lindudega erineb meie suhtest kõigi teiste elusolenditega. Linde leidub praktiliselt kõikjal ning meile meeldib neid vaadelda, kuulata, kodus pidada ja ka nendega suhelda. Jim Robbinsi sõnul on linnud meie kõige olulisem side loodusega. Nad tõmbavad meie pilgu taevasse, nii sõna otseses mõttes kui ka kujundlikult; nad ahvatlevad meid loodusesse nende ilu imetlema ning annavad meile võimaluse aimata, mida tähendab kaalutus. Linnud on aidanud inimestel jõuda paljude saavutusteni: õppida lendama, hankida rõivaid ja toitu ning omaenese aju ja keha paremini tundma õppida. Ning neil on meile lisaks palju öelda, kuidas jääda inimeseks loodusmaailmas.

Käesolev raamat kirjeldab lindude ainulaadseid omadusi ja näitab, kui väärtuslikud on nad inimeste jaoks – nii ökoloogilises kui vaimses kontekstis. Tuginedes nii teadusuuringute tippsaavutustele kui ka inimeste vanimatele usunditele, on see raamat pilguheit lindude imetabasesse maailma ning hämmastavatesse viisidesse, kuidas nad kogu planeedi elu rikastavad.

Jim Robbins on vabakutseline kirjanik ja ajakirjanik, ta on kirjutanud rohkem kui kolmekümne viie aasta jooksul artikleid ajalehele The New York Times, tema lemmikteemadeks on teadus- ja keskkonnaprobleemid.
 


Tõlkinud Kalle Klein
Kõva köide. 352 lk.
Mõõdud: 150 x 203 mm
Tellimiskood: 44002
Kirjastus Varrak

Klubihind 21.30 EUR
Tavahind 24.20 EUR LISA OSTUKORVI
Vanavanemate album

Lapselaste sünniga muutub perekonna mälestuste hoidmine üha olulisemaks. Isiklike mälestuste, lapsepõlvelugude ja suguvõsa lõbusate juhtumite kirjapanek on võimalus jagada oma elukogemust ja -tarkust järeltulijatega.

Talleta „Vanavanemate albumisse“ oma perekonnalugu, joonista sugupuu ja kirjuta oma vanavanematest, vanematest, õdedest-vendadest. Su lapsed ja lapselapsed on hiljem tänulikud, kui saavad sinu lugude kaudu teada midagi oma eelkäijate ja suguvõsa kohta.

Albumis on jagatud kuueks peatükiks – “Perekonna ajalugu”, “Lapsepõlvemälestused”, “Peretraditsioonid”, “Tähtpäevad”, “Järeltulijad” ja “Tulevik”. Iga osa lõpus on lehed fotode kleepimiseks.

Ei ole suuremat kingitust vanavanematelt, kui oma perekonna talletatud lugu, sellega lood sideme esivanematega ja annad juured järeltulijatele. Kokkukuuluvustunne on elus hindamatu väärtus, see annab meile jõudu.

  • 6 teemet perekonna minevikust tulevikuni
  • Inspireerivad ja suunavad küsimused, mis aitavad olulist meenutada.
  • Taskud postkaartide ja väiksemate mälestusesemete jaoks
  • Iga teema lõpus lehed fotode jaoks

Tõlkinud Reesi-Lii Alas
Kõva köide. 138 lk.
Mõõdud: 210 x 250 mm
Tellimiskood: 43340
Kirjastus Varrak

Klubihind 19.50 EUR
Tavahind 22.20 EUR LISA OSTUKORVI

ILUKIRJANDUS

Naine meie vahel
Greer Hendricks, Sarah Pekkanen Naine meie vahel

Hiljuti oma jõukast abikaasast lahutanud kolmekümne kaheksa aastane Vanessa lamab voodis oma tädi korteris. Tal ei ole lapsi, raha ega tõelisi sõpru. Kogu tema elu on keerelnud karismaatilise ja kirgliku Richardi ümber. Kui Vanessa kuuleb, et Richard on kihlatud naisega, kellega mees teda on petnud, variseb Vanessa elu kildudeks.

Mõni nädal enne Nellie ja Richardi pulmi on pisimgi detail juba paigas. Pealtnäha on Nellie nagu paljud teisedki noored naised Manhattanil, kuid tegelikult ei ole ta nii muretu, kui esmapilgul paistab. Kui Nellie mõistab, et Richardi endine abikaasa ei pruugi mehel minna lasta, hakkab talle aina enam tunduma, et keegi jälgib teda.

Seda raamatut lugedes eeldate te nii mõndagi.
See on armukadedast naisest, keda painab kinnismõte rivaalist.
See on nooremast naisest, kes on otsustanud abielluda mehega, keda ta armastab.
Esimene naine paistab kui täielik katastroof, noorem naine on täiuslik.
Te eeldate, et teate motiive, taustalugu, suhete anatoomiat.
Te eksite.


Tõlkinud Tiiu Loog
Pehme köide. 376 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 43821
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.10 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI
Deverilli lossi tütred. Deverillide kroonika 2.raamat
Santa Montefiore Deverilli lossi tütred. Deverillide kroonika 2.raamat

On aasta 1925. Tuulepäine Celia Deverill on koos abikaasa Archiega otsustanud taastada mässu ajal maha põletatud Deverilli lossi endise hiilguse. Tema nõbu Kitty peab tegema otsuse, mis võiks tuua talle suurimat õnne, aga teeks haiget tema kõige lähedasematele. Bridie Doyle aga on nüüd New Yorgi koorekihti kuuluv rikas noor lesk, kes igatseb tagasi kodumaale.

Sari „Varraku ajaviiteromaan“


Tõlkinud Tiina Viil
Pehme köide. 432 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 43760
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.10 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI
Karm kuningriik
Gin Phillips Karm kuningriik

Joan ja tema nelja-aastane poeg on loomaaiast lahkumas, kui kostuvad lasud. Algab põgenemine püssimeeste eest, kes pimenevas loomaaias inimesi jahivad.

Kuhu end peita? Keda usaldada? Kolm tundi kestva klaustrofoobse painaja jooksul mõistab naine selgelt, et poja nimel on ta valmis tegema ükskõik mida. Ent kuidas tõmmata joont enesealalhoiuinstinkti ja moraalse kohustuse vahele teisi aidata?


Tõlkinud Kristjan Jaak Kangur
Pehme köide. 216 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 43838
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Sinine välk
Ann Cleeves Sinine välk

Noor Shetlandi politseinik Jimmy Perez saabub koos armsama Franiga kodusaarele kihluspidu pidama. Pidu toimub linnuvaatlusjaamas ja külalisteks kutsutakse ka personal ning kirglikud linnuvaatlejad. Ent idülliline saareke muutub tormist äralõigatuna omamoodi põrguks ja tuleb tõdeda, et nende keskel puhketoas ja nende ühises söögilauas istub mõrvar. Ainult et kes?


Tõlkinud Lauri Vahtre
Pehme köide. 288 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 43890
Kirjastus Varrak

Klubihind 21.30 EUR
Tavahind 24.20 EUR LISA OSTUKORVI
Maapõu. I osa. Deemoni sarja 5. raamat
Peter V. Brett Maapõu. I osa. Deemoni sarja 5. raamat

Arlen Põldaja sai kuulsaks Maalingutega Mehena, temale tätoveeritud vägevad loitsumärgid võimaldasid lüüa deemoneid käsivõitluses. Võlujõuliste loitsurelvadega Jardir kuulutas enese Päästjaks, ammutõotatud ühendajaks, et juhtida inimsugu võidule  viimses deemonitevastases sõjas. Kaks sangarit on lähedased kui vennad, aga lahutatud kibeda reetmise läbi.


Tõlkinud Lauri Saaber
Pehme köide. 424 lk.
Mõõdud: 143 x 200 mm
Tellimiskood: 43913
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.95 EUR
Tavahind 26.10 EUR LISA OSTUKORVI

AJALUGU JA MÄLESTUSED

Merevaigusilmadega jänes. Peidetud pärand
Edmund de Waal Merevaigusilmadega jänes. Peidetud pärand

Suurbritannia keraamik Edmund de Waal jutustab raamatus „Merevaigusilmadega jänes” oma perekonna loo. Ephrussid olid Venemaalt Pariisi ja Viini rännanud suur rikas juudi soost pankurite suguvõsa, kelle jõukusest oli Teise maailmasõja lõpuks alles jäänud üsna vähe. Säilinud oli Jaapani tillukeste nikerdatud kujukeste kogu, mida oli peres põlvest põlve edasi antud. Päranduseks saadud netsukete jälgi ajades saab autor oma suguvõsa ajaloost nii mõndagi teada. Kujukesed ostis kunstikoguja Charles Ephrussi ning kinkis need oma nõole Viktorile pulmadeks. Austria Anschluss’i ajal pillutati pere laiali ning nende vara võõrandati. Netsuked päästis teenijanna, kes need põlletaskus oma tuppa viis ja madratsisse peitis.

De Waali jutustamisstiil on värvikas ja emotsionaalne. Raamatus on lisaks pereliikmetele palju juttu kunstnikest ja kirjanikest, nii et tegu on ka kultuuriloolise teosega.


Tõlkinud Riina Jesmin
Pehme köide. 272 lk.
Mõõdud: 143 x 210 mm
Tellimiskood: 44255
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.40 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI
K nagu kull
Helen Macdonald K nagu kull

See raamat on isikupärane segu looduskirjandusest ja memuaaridest, milles põimuvad kinnisideed, hullus, mäletamine, müüdid ja ajalugu.

Kui Helen Macdonaldi isa ühel Londoni tänaval ootamatult suri, oli selle mõju tütrele hävitav. Lapsest saati kullidest lummatud ja tolleks ajaks juba kogenud kullikasvatajana ei olnud Helen kunagi tundnud kiusatust kasvatada kanakulli, üht kõige raskemini treenitavat röövlindu. Leinates isa, nägi ta nüüd kanakulli raevukas ja metsikus iseloomus peegeldumas midagi endast. Ta ostis Mabeli ning alustas katsumusterohket ettevõtmist. Projitseerides ennast „kulli taltsutamise eesmärgil metslinnu teadvusse”, kompas Macdonald inimeseks olemise piire. See muutis ta elu.

Tegu on südantlõhestava ja vaimuka teosega, kus autor kirjeldab kartmatu aususega oma ränka kaotust ning väljendab täiesti unikaalsel moel ühe erakordse linnuliigi külgetõmbejõudu, analüüsides paralleelselt ka oma ekstsentrilist kullikasvatajapraktikat.
 


Tõlkinud Kristiina Kivil
Pehme köide. 256 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 43968
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.95 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI

LASTELE

Suur putukaraamat
Yval Zommer Suur putukaraamat

See imeliste illustratsioonidega raamat tutvustatab lendavaid mardikaid, sumisevaid mesilasi ja vilkalt sibavaid põrnikaid kogu maailmast, ent ka kõikvõimalikke teisi tegelasi, nagu tigusid, ämblikke, sajajalgseid ja vihmausse. Igal lehel on ka väike otsimismäng.


Tõlkinud Kalle Klein
Kõva köide. 64 lk.
Mõõdud: 230 x 304 mm
Tellimiskood: 39787
Kirjastus Varrak

Klubihind 13.55 EUR
Tavahind 15.40 EUR LISA OSTUKORVI
Suur mereraamat
Yuval Zommer Suur mereraamat

Miks krabid jooksevad, külg ees? Kas millimallikad on tehtud tarretisest? Miks pingviinid ära ei külmu? Sellest raamatust leiad vastused neile ja paljudele teistele küsimustele mereolendite kohta. Lisaks saad piltidelt otsida sardiine, kes end seal peidavad.


Tõlkinud Peeter Vissak
Kõva köide. 64 lk.
Mõõdud: 230 x 304 mm
Tellimiskood: 42916
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.40 EUR
Tavahind 16.40 EUR LISA OSTUKORVI
Mesilased
Piotr Socha Mesilased

Saa teada, milline on mesilaste nutikas elukorraldus, külasta nende valdusi ja õpi tundma nende kombeid. Vaata, kuidas nad tantsivad, ja loe, millal ja miks nad seda teevad. Isikupärased, detailirohked ja humoorikad pildid on joonistanud Poola kunstnik Piotr Socha.


Tõlkinud Marius Peterson
Kõva köide. 72 lk.
Mõõdud: 275 x 375 mm
Tellimiskood: 40127
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.25 EUR
Tavahind 17.35 EUR LISA OSTUKORVI
Kaardid. Maid, meresid ja kultuure tutvustav pildiline rännak
Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński Kaardid. Maid, meresid ja kultuure tutvustav pildiline rännak

Avasta maailma selle detailirohke kaardiraamatu abil. Peale geograafiliste objektide ja poliitiliste piiride on välja toodud iga riigi vaatamisväärsused, kuulsad isikud, piirkonnale iseloomulikud loomad ja taimed, rahvustoidud, kultuurisündmused, üllatavad faktid.


Tõlkinud Kaja Riikoja ja Kaidi Roots
Kõva köide. 118 lk.
Mõõdud: 275 x 375 mm
Tellimiskood: 40677
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.50 EUR
Tavahind 21.90 EUR LISA OSTUKORVI
Tilda ja tolmuingel
Andrus Kivirähk Tilda ja tolmuingel

Vahel juhtub, et me unustame tähtsaid asju. Siis tulevadki meile appi väikesed tolmuinglid. Nad on nähtamatud, nii nagu ka tolm ise. Ja nemad mäletavad kõike, sest tolm on alati olemas olnud ega kao kunagi kuhugi. Üks säärane tolmuingel lendab sisse ka Tilda aknast...


Kõva köide. 114 lk.
Mõõdud: 195 x 210 mm
Tellimiskood: 724802
Kirjastus FD Distribution

Klubihind 18.90 EUR
Tavahind 19.90 EUR LISA OSTUKORVI
Kaka ja kevad
Andrus Kivirähk Kaka ja kevad

Lugeja ette astuvad romantiline kakajunn, punapäine viiner, pissipotis elav tont, munevad sokid, loll jope ja mereröövlist lusikas. Ning lisaks veel terve parv veidraid olevusi, kellel varem pole olnud vähimatki võimalust lasteraamatusse pääseda. Nüüd on nad lõpuks kohal!


Kõva köide. 96 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 19727
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.80 EUR
Tavahind 11.20 EUR LISA OSTUKORVI
Karneval ja kartulisalat
Andrus Kivirähk Karneval ja kartulisalat

Tark padi ja õiglane tolmuimeja, hiir, kes soovis saada kuldkalaks, ning verivorst, kes unistas sõprusest piparkookidega, maias arvuti ja jubedad barbid, lendavad trussikud ja hambavalu käes vaevlev lohe – need on vaid mõned raamatu tegelased.


Kõva köide. 128 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 33396
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.40 EUR
Tavahind 16.40 EUR LISA OSTUKORVI
Sirli, Siim ja saladused
Andrus Kivirähk Sirli, Siim ja saladused

Südamlik raamat unistustest ja neile truuks jäämisest. Siim ja Sirli elavad oma isa ja emaga tavalises linnamajas. Igaühel neist aga on oma unistuste maailm. Siin tuleb ette ootamatuid ja naljakaid olukordi ning hulganisti imepäraseid juhtumisi.


Kõva köide. 192 lk.
Mõõdud: 135 x 205 mm
Tellimiskood: 2244
Kirjastus Varrak

Klubihind 10.45 EUR
Tavahind 11.90 EUR LISA OSTUKORVI

MITMESUGUST

Seltsimees laps
Leelo Tungal Seltsimees laps

Siin on ühtede kaante vahel Leelo Tungla triloogia „Seltsimees laps” kolm raamatut: „Seltsimees laps”, „Samet ja saepuru” ning „Naisekäe puudutus”. Väikese Leelo ema on valesüüdistuse alusel viidud kaugele Siberisse ning tüdruk kasvab isa ja teiste sugulaste hoole all. Kõigest hoolimata on lapsepõlv ikkagi lapsepõlv ja raskeimalgi hetkel on argipäevas ka rõõmu.


Kõva köide. 512 lk.
Mõõdud: 143 x 215 mm
Tellimiskood: 853076
Kirjastus Tänapäev

Klubihind 24.30 EUR
Tavahind 25.65 EUR LISA OSTUKORVI
Eesti taimede kukeaabits
Toomas Kukk Eesti taimede kukeaabits

Taimemääraja hõlmab metsa- ja niidutaimi, umbrohtusid ja prahitaimi ning soo- ja veetaimi. Raamat käsitleb 1333 liiki ja alamliiki taimi, mis ongi suurem osa Eesti piiridest leitud metsikult looduses kasvavatest taimedest. Uuest, täiendatud väljaandest leiab kõik Eestis praegu kaitse all olevad taimeliigid. Tahvlitel kujutatud taimedele on lisatud levikukaardid.

 


Kõva köide. 415 lk.
Mõõdud: 165 x 235 mm
Tellimiskood: 44262
Kirjastus Varrak

Klubihind 21.55 EUR
Tavahind 24.15 EUR LISA OSTUKORVI
Aiakahjurid. Kutsumata külalised aias
Tiit Koha Aiakahjurid. Kutsumata külalised aias

Autor on pildistanud kõiki kahjureid, keda ta oma aias mõne aasta jooksul märkas.

Käsiraamatust leiab rohkem kui 50 kahjuri tutvustuse, aga ka kasulike putukate nimekirja ning palju asjalikke soovitusi, kuidas kutsumata külalisi tõrjuda. Tervisele on parem, kui teha seda taimsete vahenditega, aga alati neist ei piisa ja seetõttu tutvustatakse ka keemilisi tõrjevahendeid.


Pehme köide. 160 lk.
Mõõdud: 148 x 210 mm
Tellimiskood: 44187
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Meisterda ise aias
Peter Hagen Meisterda ise aias

Selles raamatus on 34 värske lahendusega projekti kõrgpeenrast tomatimajani, et muuta aed mõnusamaks ja omanäolisemaks keskkonnaks. Kõikide projektide juurde on lisatud üksikasjalikud, juhtnööre sammhaaval ilmestavad joonised ja vajamineva materjali ning töövahendite nimekirjad ning hulgaliselt praktilisi aiandus- ja töönippe.

 

 

KOOD 


Tõlkinud Õie Ristoja
Pehme köide. 128 lk.
Mõõdud: 170 x 235 mm
Tellimiskood: 43661
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.95 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Loomade armuelu
Katharina von der Gathen, Anke Kuhl Loomade armuelu

Peentest ja alatutest võrgutamisnippidest, geniaalsetest genitaalidest, väga targalt planeeritud tiinusest ja kõige armsamatest loomalastest ilma peal – sellest raamatust leiab palju toredat ja imestusväärset, jubedat ja kummalist, tuttavlikku ja võõrast. Üks, mis seejuures selgeks saab: ei ole olemas midagi, mida poleks olemas. Kõigile alates 8. eluaastast.

 


Tõlkinud Piret Pääsuke
Kõva köide. 144 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 43692
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.25 EUR
Tavahind 17.35 EUR LISA OSTUKORVI
GK kokaraamat. Veresuhkrutaset reguleerivad toidud
Mari-Liis Ilover, Anneli Kõiv GK kokaraamat. Veresuhkrutaset reguleerivad toidud

GK jälgimine ei aita mitte ainult tervislikult ja püsivalt kaalu langetada, vaid teeb lõpu ka sind kimbutanud pidevale väsimusele ja kontrollimatutele isudele, parandab üldist enesetunnet ning on suureks abiks tõsiste haiguste ennetamisel. Retseptiosas on toitude glükeemiline koormus välja arvutanud: vali retsept ja kokka kogu perele – ei mingit rehkendamist!


Kõva köide. 216 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 42138
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI

SOODSAT SUVELUGEMIST

Pakkumine kehtib, kuni kaupa jätkub!

Ideaalse kaalu võti ehk võit rasva loogika üle
Nadja Hermann Ideaalse kaalu võti ehk võit rasva loogika üle

Autor räägib isiklikust kogemusest, kuidas ta uskus kaalulangetamist puudutavaid väärarusaamu ning kuidas tal õnnestus normaalkaalu jõuda alles siis, kui ta selle “rasva loogika” kõrvale heitis.


Tõlkinud Monika Reedik
Kõva köide. 344 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 41629
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Gluteenivabad taimetoidud
Sandra Vungi Gluteenivabad taimetoidud

Autorile meeldib meeldib mõelda sellest kokaraamatust kui lihtsalt ühest väga heade toitudega retseptiraamatust. Raamatu lõpus on ka nädalamenüüd koos poenimekirjadega. 


Kõva köide. 224 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 42572
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
101 Eesti arheoloogilist leidu
Tõnno Jonuks, Kristiina Johanson 101 Eesti arheoloogilist leidu

Uued uurimismeetodid ja kiiresti arenevad tehnoloogiad võimaldavad muidu „tummadest“ arheoloogilistest leidudest teada saada senisest palju põnevamaid lugusid.


Kõva köide. 216 lk.
Mõõdud: 160 x 210 mm
Tellimiskood: 40905
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Rahu. 50 meelerahu- ja lõdvestusharjutust stressi vastu
Arlene K. Unger Rahu. 50 meelerahu- ja lõdvestusharjutust stressi vastu

30-aastase töökogemusega kliiniline psühholoog õpetab kiireid ja lihtsaid lõdvestus- ja meelerahuharjutusi, mis aitavad aja maha võtta ja leida rahu kõikjal, kus me viibime.

 


Tõlkinud Kaja Riikoja
Kõva köide. 160 lk.
Mõõdud: 140 x 173 mm
Tellimiskood: 39244
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 18.35 EUR LISA OSTUKORVI
Romanovid 1613-1918
Simon Sebag Montefiore Romanovid 1613-1918

See on inimlik lugu tsaaridest ja tsaarinnadest, kellest mõnda oli õnnistatud geniaalsuse, teist hullumeelsusega, ent keda kõiki innustas püha isevalitsuse idee ja keiserlikud ambitsioonid.


Tõlkinud Aldo Randmaa
Kõva köide. 920 lk.
Mõõdud: 160 x 240 mm
Tellimiskood: 39183
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.00 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI
Diplomaatia
Henry Kissinger Diplomaatia

Kissingeri poliitiline kogemus, teoreetiliste teadmised ning suurepärase kirjutusoskus teebvad „Diplomaatiast” asendamatu käsiraamatu igaühele, kes soovib mõista teda ümbritsevat maailma.


Tõlkinud Henno Rajandi ja Kaja Tael
Kõva köide. 1088 lk.
Mõõdud: 160 x 240 mm
Tellimiskood: 42190
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.00 EUR
Tavahind 38.70 EUR LISA OSTUKORVI
#Tegijatüdruk
Sophia Amoruso #Tegijatüdruk

Amoruso tõestab, et edukus ei tähenda seda, millises ülikoolis sa käisid või kui populaarne sa keskkoolis olid. Oluline on usaldada oma vaistu ja sisetunnet.

 


Tõlkinud Mirjam Kaare
Pehme köide. 224 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 38346
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 18.35 EUR LISA OSTUKORVI
Jõulust jaani
Milvi Panga Jõulust jaani

See on väike luuleraamat noorele lugejale. Luuletuste temaatika hõlmab kõiki nelja aastaaega. Kaunid illustratsioonid teinud Viive Noor.


Kõva köide. 56 lk.
Mõõdud: 162 x 235 mm
Tellimiskood: 42633
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 15.40 EUR LISA OSTUKORVI
Teenijanna lugu
Margaret Atwood Teenijanna lugu

Raamatu peategelane Offred on riiki valitseva komandöri ja tema naise teenijanna, kelle ainus otstarve on lapsi ilmale tuua. Düstoopiline romaan tegeleb võimu ja soo küsimustega. 


Tõlkinud Ann Alari
Pehme köide. 408 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42428
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Norra mets
Haruki Murakami Norra mets

Murakami on suurepärane õhustiku looja, tema kummalised tegelaskujud saavad sümboolse tähenduse, pannes lugeja samal ajal neile sügavalt kaasa elama.


Tõlkinud Kati Lindström
Kõva köide. 372 lk.
Mõõdud: 143 x 200 mm
Tellimiskood: 32047
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Katused, välisvooder ja viimistlus
Katused, välisvooder ja viimistlus

Õpi, kuidas paigaldada tavalisemat tüüpi katuseid, kuidas remontida katuseid ja välisseinu ning paigaldada sajuveesüsteeme, räästakaste, katteplekke ja luuke.


Tõlkinud Henn Käämbre
Pehme köide. 272 lk.
Mõõdud: 210 x 275 mm
Tellimiskood: 22321
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 19.04 EUR LISA OSTUKORVI
Roosid. Nõuandeid ja soovitusi aednikule
Else Liventaal Roosid. Nõuandeid ja soovitusi aednikule

Põhjalik ülevaade sadadest roosisortidest, mis meie tingimustesse sobivad. Käsitletakse ka istutamist, väetamist, lõikamist, paljundamist ning haiguste ja kahjurite tõrjet.


Kõva köide. 336 lk.
Mõõdud: 168 x 215 mm
Tellimiskood: 36458
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI

JUULIKUU ERIPAKKUMISED

Pakkumine kehtib kuni raamatuid jätkub!

Pauline Wills Tšakraraamat. Tasakaalustage oma keha eluenergiat

Raamatus kirjeldatakse ja selgitatakse võimalusi ja võtteid, kuidas ise aktiivselt tööd teha keha seitsme tšakraga, et oma tervist tugevdada, tasakaalustuda ning vaimset puhastumist saavutada. Igale tšakrale on pühendatud peatükk, milles kirjeldatakse selle tšakraga seotud hindu jumaluste ja loomadega sümboolikat; tšakra ühendust füüsilise kehaga; hingamis- ja visualiseerimisharjutusi; joogaasendeid, mida rakendada tšakra puhastamiseks või ergutamiseks.


Tõlkinud Marju Algvere
Pehme köide. 128 lk.
Mõõdud: 180 x 230 mm
Tellimiskood: 41179
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Ruunioraakel. Raamat ja kaardid
Lona Eversden Ruunioraakel. Raamat ja kaardid

Rakenda ruunitähestiku väge ja õpi mõistma tähtede taga peituvaid märke, et saada rohkem teada oma suhete, võimaluste ja tuleviku kohta. Õpi tundma ruunide põnevat ajalugu ja vanu uskumusi.Raamatuga on kaasas kolmkümmend kuus kaunist ruunisümboliga kaarti, mida saab kasutada ennustamiseks, ja seitse ruunitalismani, mida võib õnnetoojana kaasas kanda.


Tõlkinud Laura Valli
Pehme köide. 96 lk.
Mõõdud: 153 x 203 mm
Tellimiskood: 37608
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Kristallravi. Raamat ja kaardid
Tilly Lister Kristallravi. Raamat ja kaardid

Sellest kaunist komplektist leiab juhised, kuidas kasutada kristallide energiat oma võimete, suhete ja tuleviku arendamiseks, samuti kuidas igivanu rituaale ja ennustustehnikaid kasutades iseennast paremini mõista ja tervendada. Raamatuga on kaasas kolmkümmend kuus kaunist kristalliga kaarti, mida saab kasutada ennustamisel ja visualiseerimisel kristallide asemel.


Tõlkinud Marju Algvere
Pehme köide. 96 lk.
Mõõdud: 153 x 203 mm
Tellimiskood: 36649
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Loomise päevikud
Stefan Klein Loomise päevikud

Kuidas tekkis maailm? Mis on elu? Mida tähendab teadvus? Uskumatud edusammud, mida teadlased on viimastel aastakümnetel teinud füüsikas, evolutsioonibioloogias, neuroteadustes ja geenitehnoloogias, võimaldavad anda nendele inimkonna vanadele küsimustele täiesti uusi vastuseid. Autor paneb kirja põneva loomise kroonika ja pajatab teadusliku uurimistöö hetkeseisust.


Tõlkinud Krista Räni
Kõva köide. 232 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 18744
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI

NÄDALA PAKKUMINE

Iluaianduse käsiraamat

Koostaja Mari Laane

Selles raamatus on kirjeldatud iluaedade erinevaid tüüpe ja stiile ning vastatakse küsimustele, mis iluaia rajamisel paratamatult tekivad. Põhjalikult on käsitletud taimede valikut, aia kujundamist ja hooldamist. Olulise osa raamatust võtavad enda alla taimekirjeldused. Taimed on jaotatud aiakujunduse vajadusest lähtuvalt gruppidesse. Välja toodud on ka soovituslikud nimekirjad, mis aitavad valida konkreetse aia mikrokliimasse sobivaid taimi. Käsiraamatu autorid on eesti iluaianduse spetsialistid. Kordustrükki on põhjalikult täiendatud nii teksti kui ka illustratsioonide osas.


Pehme köide. 419 lk.
Mõõdud: 216 x 280 mm
Tellimiskood: 24806

Klubihind 13.00 EUR
Tavahind 28.55 EUR LISA OSTUKORVI