KLUBI SOOVITAB

1000 SEIKLUST, mida elu jooksul ette võtta

Meil kõigil on nimekiri unistustest, mida soovime ühel heal päeval ellu viia, kui meid ainult ei takistaks töö, perekond, kool, raha ja vastutus. Aga kui oleksite kohustustest prii? Kui miski ei piiraks teie võimalust maailma kogeda? Kui miski ei seaks teile piire, kui tahate paiku oma silmaga näha ja oma käega katsuda? Mida te siis teeksite?

Raamatusse „1000 seiklust, mida elu jooksul ette võtta” kogutud seiklused hõlmavad kõiki maailmajagusid alates virmaliste imetlemisest Soome iglus kuni kullauhtmiseni Californias, ristlusreisist Galápagose saarestikus kuni ninja’ks õppimiseni Jaapanis.
Ükskõik kas olete end aastaks õppetööst vabaks võtnud üliõpilane, pikema puhkuse ära teeninud loomeinimene või elumuutust ihkav pensionär − see käsiraamat innustab teid tegema just seda, mida olete alati teha tahtnud, aga mille kohta olete arvanud, et te ei saa seda nagunii kunagi ellu viia.
Mõned kogemused seostuvad tegevusega vabas õhus maailma imelistes paikades, nagu aktiivse vulkaani otsa ronimine Itaalias või jäine suplus Antarktikas, teised aga püüdlustega, mida saab ellu viia kus tahes, näiteks kohaliku köögi hõrgutiste proovimine, lehma lüpsmine, õllepruulimine või lihtsalt võõrkeeleoskuse lihvimine.Tõlkinud Meri-Liis Laherand, Laura Valli, Heli Saar, Tarmo Lilleoja
Kõva köide. 496 lk.
Mõõdud: 170 x 227 mm
Tellimiskood: 44163
Kirjastus Varrak

Klubihind 23.80 EUR
Tavahind 29.75 EUR LISA OSTUKORVI
ÕPILASE KUNSTI ENTSÜKLOPEEDIA

“Õpilase kunsti entsüklopeedia” kirjeldab kultuuri arengut maalikunsti, skulptuuri ja fotograafia suursaavutuste kaudu. Suurepärase pildimaterjaliga ja põnevatest faktidest tulvil entsüklopeedia on hea esmane teejuht kunstimaailma.

Teoses tutvustatakse maalikunsti arengut alates esiajaloolistest koopamaalidest kuni “Mona Lisa” ja kaasaegse tänavakunstini. Samuti antakse ülevaade maailmakuulsatest skulptuuridest, nagu terrakotasõdalased või Michelangelo “Taavet” ja teised ning tutvustatakse fotograafiat, alates plaatkaameratest kuni digitaaltehnika ja legendaarsete fotodeni. Avasta, kuidas fotograafia reaalset maailma kajastab või moonutab.Tõlkinud Kalle Klein
Pehme köide. Mõõdud: 224 x 282 mm
Tellimiskood: 44408
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.10 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI