SELLE KUU ERIPAKKUMISED

Pakkumine kehtib, kuni raamatuid jätkub!

Hanno Kask KALASTAJA ABC

Raamatus räägitakse populaarsematest püügikaladest, kalastuskohtadest ja kalastusviisidest. Ühegi teemaga ei minda liiga süvitsi, mis tähendab, et raamatut on lihtne lugeda ka võhikul. Siiski leiab raamatust hulga autori tähelepanekuid ja nippe konkreetsete kalastusviiside ja kalade püügi kohta. Ühelgi juhul pole ka otsi vette jäetud, vaid alati antakse soovitusi, kuidas tõsisema huvi korral asjaga edasi minna. Raamat on illustreeritud rohkete fotodega.Pehme köide. 176 lk.
Mõõdud: 140 x 210 mm
Tellimiskood: 44019
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
PUHKUS PAPAGA
Dora Heldt PUHKUS PAPAGA

Õigupoolest pidi see olema mõnus puhkus: Christine kavatseb minna Norderney saarele, et aidata sõbranna Marleenil tema uut kõrtsi remontida. Aga siis rabab ema teda nõudmisega võtta kaasa ka oma isa Heinz. Juba reisi algul on Christine närvivapustuse äärel, sest papal on kõige suhtes oma arvamus. Vaevalt saarele jõudnud, võtab papa oma sarmi ja põikpäisusega juhtimise ehitusplatsil üle. Asi läheb veelgi hullemaks, kui Heinz tutvub kohaliku lehereporteri Gisbert von Meyeriga.

Sari "Varraku ajaviiteromaan"Tõlkinud Reet Weidebaum
Kõva köide. 240 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 43050
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 24.20 EUR LISA OSTUKORVI
AASTA AIAS. Märkmik-kalender 2019
AASTA AIAS. Märkmik-kalender 2019

Kasutajasõbralikus spiraalköites märkmik-kalender on üles ehitatud nädala kaupa, ära on toodud Päikese ja Kuu tõusud ning loojangud, liikuvad ja riiklikud pühad, aastaaegade algused, tähtsamad rahvakalendri pühad ja Kuu liikumine sodiaagimärkides. Eraldi on märgitud vilja-, juure-, õie- ja lehepäevad ning istutusperiood. Kalendaariumi alguses on tutvustus, kuidas Kuu faase ja sodiaagimärke aianduses kasutada.

Pehme spiraalköide208 lk.
Mõõdud: 148 x 203 mm
Tellimiskood: 44712
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 12.10 EUR LISA OSTUKORVI