LASTELE

Sandra Vungi KÄPP JA KAPSARULLIPLANEET

Kümneaastane roheliste juuste ja toreda maakeelse nimega isepäine tüdruk Käpp avastab oma sünnipäeval müstilise musta kosmosesõiduki, mis viib teda fantastilistele seiklustele teistel taevakehadel. Ühel neist kohtub Käpp südantsoojendava memmega, kelle planeedil vahetuvad aastaajad iga päev. Sealt leiab Käpp endale ka uue karvase sõbra, paksu valge inimkeelt kõneleva kassi nimega Kroi. Koos lähevad nad juba uskumatule missioonile päästma memme lapselapsi Kapsarulliplaneedilt kurja naisvalitseja Voluptuse käest. Käpp ja ta sõbrad peavad läbi elama nii mõndagi, millest nii väikesed lapsed ei oskaks undki näha. Nad kohtuvad kadunud rahvaga, seiklevad hallil tehaseplaneedil ja püüavad vaenulikult hulkurplaneedilt eluga pääseda. Sandra Vungi (29) on viie populaarse kokaraamatu ja ühe lasteraamatu autor ning trummar. Ta on 2009. aastast pidanud retseptilehte www.taimetoit.ee ning aja jooksul loonud tuhatkond taimse toidu retsepti.Kõva köide. 116 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 45900
Kirjastus Varrak

Klubihind 12.60 EUR
Tavahind 15.80 EUR LISA OSTUKORVI
MARU LUGU
Aarne Mägi MARU LUGU

Kümneaastane poiss Maru saab ühel päeval teada, et paljud asjad ei ole siin maailmas nii, nagu ta arvanud oli. See, mis juhtuma hakkab, on palju salapärasem kolmanda klassi poisi igapäevastest tegemistest ja sisaldab palju küsimusi. Maru on üks maru sell, kes koos oma sõprade Arksi, Idu ja Silviaga salapärastele küsimustele lahendusi otsima hakkab.Kõva köide. 132 lk.
Mõõdud: 168 x 220 mm
Tellimiskood: 45511
Kirjastus Varrak

Klubihind 12.70 EUR
Tavahind 15.90 EUR LISA OSTUKORVI
Ingrid Ulst JONNIMETSA JONN

 

 

Kirjastius Alle-Saija Teatritalu

160 lk, kõva köide

 

KOOD

Ühte täiesti tavalisse kodusse kolib sisse üks täiesti ebatavaline tegelane. Ta kutsub ennast ise Johanneseks, kuid üldiselt tuntakse teda Jonni nime all. Väikese Adele kodus kodus hakkab toimuma asju, mis ikka aeg-ajalt juhtuvad seetõttu, et lastele Jonn õla peale istub ja pahandusi sosistab. Tegemist on esimese raamatuga Jonni-lugudest.Kõva köide. 160 lk.
Mõõdud: 148 x 210 mm
Tellimiskood: 888849
Kirjastus Alle-Saija Teatritalu

Klubihind 12.90 EUR
Tavahind 15.90 EUR LISA OSTUKORVI