ILUKIRJANDUS

Siinpool Linnuteed. II osa
Heli Reichardt Siinpool Linnuteed. II osa

Raamatu „Siinpool Linnuteed” esimene osa lõppes kõige põnevamal hetkel − sõna otseses mõttes pommiplahvatusega. Romaani teises osas vaadeldakse, mis sai tegelastest edasi, ent − nagu varemgi − heidetakse ka tagasipilke minevikku. Olulisel kohal on endiselt inimsuhted kogu oma keerukuses − valus ja võlus −, aga esiplaanile tõusevad ka küsimused usust ehk teisisõnu küsimused inimese suhetest jumalaga. Kas tänapäeva mammonakeskses elus ongi jumalal või usul mingit kohta? Raamatusse ilmub ka uusi tegelasi, kes annavad usuküsimustele veel ühe vaatenurga: kas nn sensitiivid ongi pelgalt šarlatanid või oskavad nad tõesti inimesi aidata?

Raamat hõlmab elu − eriti elu Eestis − kogu selle kirevuses.Kõva köide. 320 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 44514
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.55 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI
Siinpool Linnuteed
Heli Reichardt Siinpool Linnuteed

Keegi ei sünni tühjale kohale: meie ees on läinud esivanemad, meie taga tulevad järeltulijad. Elust, mida iga inimene siin maa peal elab, jäävad nii nähtamatud kui ka nähtavad jäljed, mis omavahel peente niitidena põimuvad. Romaani „Siinpool Linnuteed” tegevus toimub siin ja praegu: Tallinnas, kus peategelane Lilli elab, ühes linnaäärses vanadekodus, kus ta töötab, ning Läänemaa tühjenevas rannakülas, kus ta pärib oma onult Saueaugu talu. Kõik on turvaliselt tavapärane, kuni naise ellu murravad sisse sündmused, mis panevad ta valikute ette – ikka lootuses, et parim on alles ees.Kõva köide. 312 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 41223
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.15 EUR
Tavahind 20.20 EUR LISA OSTUKORVI
Seitse päeva suvel
Marcia Willett Seitse päeva suvel

Kaksikute toimekas ema Liv ootab väga puhkust Devonis. Bazile meeldib väga terve perega mere ääres käia. Ent kui saabub ootamatu külaline, avastab ta, et minevik ja tulevik kisuvad teda eri suundades. Lahkuminekust toibuv Sofia soovib veeta vaikse suve mere ääres … kuni ta kohtub Baziga ja tema plaanid pööratakse pea peale. Linna jäänud Matt võib Livist ja lastest puudustki tunda, aga kui ilmub välja üks ammune sõber, viib see tema mõtted mujale. Mida teab sõber tema perekonna minevikust? Sedamööda kuidas suvi pingeid üles kruvib, hakkab puhkus mere ääres võtma aina kummalisemaid pöördeid.

Sari „Varraku ajaviiteromaan“Tõlkinud Elisabet Karting
Pehme köide. 192 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 44545
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.35 EUR
Tavahind 20.45 EUR LISA OSTUKORVI
Deverilli lossi tütred. Deverillide kroonika 2.raamat
Santa Montefiore Deverilli lossi tütred. Deverillide kroonika 2.raamat

Raamat jälgib kolme iirlanna – Kitty, Celia ja Bridie – saatust läbi mitme aastakümne. On aasta 1925. Tuulepäine Celia Deverill on koos abikaasa Archiega otsustanud taastada mässu ajal maha põletatud Deverilli lossi endise hiilguse. Kitty on küll rahul oma eluga koos abikaasa Roberti ja lapsendatud poja JP-ga, aga tema süda igatseb siiski Jack O’Learyt – meest, keda ta endale ei saa. Deverilli lossi kunagise koka tütar Bridie Doyle on nüüd New Yorgi koorekihti kuuluv rikas noor lesk. Aga kogu tema raha ei leevenda lapsest loobumise valu. Ta armub ja tunneb kiusatust pöörduda tagasi igatsetud kodumaale.

Sari „Varraku ajaviiteromaan“

 Tõlkinud Tiina Viil
Pehme köide. 432 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 43760
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.10 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI
Verekuu
Markus Lutteman Verekuu

Ühe Rootsi loomaaia ninasarvikult eemaldatakse mõlemad sarved. Kolm meest leiavad end korraga ülemaailmsest salakaubitsejate ja korrumpeerunud diplomaatide võrgust: maailmakuulus rokitäht Rob Chazey, kes on kaotanud elu mõtte, vaesuses virelev aafriklane Daniel, kes ei saa enam oma lapsi toita, ja noor vietnamlane Than Vu, kes teeks kõik, et oma unistuste naist endale võita. Neile lisandub Lõuna-Aafrika reservaadis töötav Thabisa, kes peab sisemist võitlust oma moraalsete põhimõtete ja vaesuse vahel, ent kellest saab olude sunnil Rob Chazey ainus liitlane võitluses ninasarvikute elu eest.Tõlkinud Raili Väin
Pehme köide. 392 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42763
Kirjastus Varrak

Klubihind 17.80 EUR
Tavahind 22.25 EUR LISA OSTUKORVI
Timukas
Daniel Cole Timukas

Kaltsunuku mõrvadest on möödas poolteist aastat, mille jooksul on Emily Baxterist saanud üleminspektor. Siis leitakse New Yorgi Brooklyni silla külge riputatud Kaltsunuku poosis surnukeha. Peadpööritava tempo, lõikava huumori ja terrorirünnakutega pikitud „Timukas” ületab triloogia esimest osa „Kaltsunukku” mastaapsuse, manipulatiivsuse ja halastamatuse poolest. Kes on marionett? Kes on niiditõmbaja? Keda saab usaldada? Miks on nooruke eriagent Curtis nii kõrgel kohal? Mida varjab oma minevikust eriagent Rouche? Kas Alex Edmunds suudab Baxteri seekord tapja küüsist päästa? Kas neil on üldse lootust või on Jumal inimesed maha jätnud?Tõlkinud Marju Randlane
Pehme köide. 376 lk.
Mõõdud: 145 x 200 mm
Tellimiskood: 44606
Kirjastus Varrak

Klubihind 19.95 EUR
Tavahind 25.10 EUR LISA OSTUKORVI
Vareselõks
Ann Cleeves Vareselõks

Tuntud inglise krimikirjaniku Ann Cleevesi „Vareselõks” on raamat, millega sündis ülipopulaarse telesarja „Vera” kangelane politseiinspektor Vera Stanhope.

Kolm naisbioloogi viivad Põhja-Inglismaa mägedes üksildases kohas paiknevas välibaasis läbi keskkonnauuringuid. Kõik nad on värvikad isiksused ja kõik nad teavad nii või teisiti, mida tähendab reetmine … Ja siis leitakse üks neidudest tapetuna. Mõrvale oli eelnenud ka enesetapp − vahetult enne bioloogide saabumist välibaasi võttis seal endalt elu lähedalasuva talu perenaine.

Põneva kriminaalromaani sündmustik leiab aset kohas, kus võib veel tajuda sidemeid „vana hea Inglismaa” kommete ja tavadega. Tõlkinud Peeter Villmann
Pehme köide. 464 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 44613
Kirjastus Varrak

Klubihind 19.30 EUR
Tavahind 24.15 EUR LISA OSTUKORVI
Koidutäht
Pierce Brown Koidutäht

Darrow tahtnuks elada rahus, aga vaenlane tõukas ta sõtta. Kuldsed isandad nõudsid temalt kuulekust, hukkasid tema naise ja orjastasid tema rahva. Ent Darrow on otsustanud vastu hakata. Kõike kaalule pannes ja oma päritolu varjates on ta läbi teinud halastamatu tuleproovi, mis vormib Ühiskonna vägevaimaid sõdalasi, ta on imbunud sisse rõhujate ühiskonda ja oodanud kannatlikult võimalust revolutsiooni vallapäästmiseks ja värvidel põhineva hierarhia põrmustamiseks. Lõpuks ometi on aeg küps. Aga autunne ja kättemaksuiha on sügavalt juurdunud mõlemas vaenupooles ning Darrow ja tema võitluskaaslased seisavad silmitsi võimsate ja halastamatute vastastega.Tõlkinud Jaana Peterson
Pehme köide. 512 lk.
Mõõdud: 143 x 200 mm
Tellimiskood: 43906
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.80 EUR
Tavahind 26.00 EUR LISA OSTUKORVI