KOOSTÖÖPARTNERITE SOODUSTUSED

Suure Eesti Raamatuklubi liikmekaardiga saad kasutada erinevaid toredaid soodustusi. Kui Sul klubi liikmekaarti veel ei ole või oled selle kaotanud, anna sellest teada telefonil 6460218 või e-maili teel raamatuklubi@serk.ee. Võid küsida liikmekaarti ka meie teeninduspunktidest. 

 

Optikakaupluste kett Instrumentarium

Raamatuklubi liikmele kehtib soodustus - 10% täishinnaga kaupadest ja teenustest ning -5% lisasoodustust kampaaniapakkumistest. 

Instrumentariumi kauplused asuvad:

Tallinnas: Kristiine Keskuses, Stockmannis, Sikupilli Kaubanduskeskuses, Magistrali Keskuses, Lasnamäe Centrumis, Viru Keskuses ja Ülemiste Keskuses

Tartus: Eedenis, Lõunakeskuses ja Tartu Kaubamajas

Pärnus: Rüütli 24

Haapsalus: Rannarootsi Keskuses

Viljandis: Viljandi Centrumis

Rakveres: Vilde 14

Narvas: Fama Keskuses

http://www.instru.ee

 

Kontserdikorraldaja Corelli Music

Raamatuklubi liikmele kehtib soodustus - 10% täishinnaga pileti tavahinnast.

Soodustus kehtib kuni 4 pileti ostmisel ühele kontserdile. Soodustuse saamiseks tuleb

Piletilevi online süsteemis www.piletilevi.ee sisestada või Piletilevi müügipunktides üle Eesti ostu sooritades nimetada sooduskood „SERK“. Eelmüük lõpeb 1h enne kontserdi algust. Korraldajal on õigus kontrollida piletikontrollis klubikaardi olemasolu. Soodustus ei kehti eriprojektidele ja kontserdipaigas kohapeal ostes

www.corelli.ee

 

 

Teater Endla

 

Raamatuklubi liikmele kehtib soodustus -10%.

Soodustus kehtib kuni 2 piletile ja ei kehti eriprojektidele ning väljasõiduetendustele. Klubiliikme soodustust saate kasutada ostes piletid teatri kassast või Piletimaailma müügipunktidest üle Eesti.

www.endla.ee