Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on "MEIE METSADE SEENED" -  praktiline välimääraja, mis õpetab kasutama ka kaudsemaid määramistunnuseid ning annab juhatust parimate säilitamisviiside kohta.

·        Valikraamatuks  on Elin Toona  "PAGULUSSE. Lugu elust, sõjast ja rahust" - suurepäraselt kirja pandud, karm ja aus ent samas südamlik ja liigutav lugu lapsepõlvest, põgenemisest ja järgnenud rasketest aastatest.

·        Selle kuu eripakkumiseks on "TÄIELIK TERVENEMINE. Vähi seljatamine kõige kiuste" - psühhoterapeudi ja vähiuurija filosoofiadoktor Kelly A. Turneri uurimus edukaks osutunud alternatiivravist ja vähist tervenemise üheksast võtmetegurist.

·        SUUR SÜGISENE SOODUSPAKKUMINE. Hinnad 1,3,5,7 ja 9 eurot!

Head klubikaaslased!

Seenehulluse aeg on jälle käes! Pole toredamat asja kui uidata uduvihmastes lõhnavates metsades ja minna tõeliselt hasarti, kui avastad küllusliku seenekoha. Meie septembrikuu klubiraamat on seejuures ideaalseks teekaaslaseks. Lisaks välistele määramistunnustele õpetab ta kasutama ka varjatumaid tunnuseid ja juhib lugeja tähelepanu keskkonnatüübile, kust mingit seent üldse otsida tasub. Ka ei ole mõtet omal nahal järgi proovida kõiki säilitamisviise – autorite kogemused leiad raamatust.

Saagirikkaid seenelkäike! Ja ärge unustage kasutada ka meie suurt sooduspakkumist, et pimenevateks sügisõhtuteks lugemist varuda.             

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
Meie metsade seened

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. september. Järgmine kataloog ilmub 2. oktoobril.