Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on Mikk Sarve ja Kristel Vilbaste "ISEENDAST ALGAV SUGUPUU. Sugupuu koostamine kaheksa ilmakaare kaudu" - raamat, mis juhatab, kuidas esivanemaid uurides iseenda ja maailmaga lähedaseks saada. 

·        Valikraamatuks  on ajaloolasest kirjaniku Sirpa Kähköse romaan "GRANIITMEES"Raamat jutustab soome pahempoolsetest noortest, kes 1920 aastatel salaja Nõukogude Liitu läksid ja seal illusioonid kaotasid ning on osalt autori enda perekonnalugu.

·        Selle kuu eripakkumiseks on Rudward Kiplingi "MUINASLUGUSID". Maailma lastekirjanduse klassikasse kuuluvate lugude tegelasteks on mitmesugused loomad, kes kaugetes ja kummalistes paikades ringi seiklevad.

·        AINULT JUUNIS, AINULT RAAMATUKLUBIS! Helle Väärsi "Lilleniit ja kõrrelised minu aias" vaid 9.90

Head klubikaaslased!

Meie juunikuu klubiraamat võib esmapilgul jahmatav olla. Oleme ju harjunud ennast ja oma lapsi sugupuu ladvapungadena kujutlema. Ent mida lähemalt raamatut uurida, seda enam tekib tunne, et just see lähenemisviis sobibki kõige paremini meiesugusele loodusrahvale. Kosutav on mõelda, et me pole siin ilmas üksi, osake eelmistest sugupõlvedest on meid kogu aeg kaitsmas ja toetamas. Ja meie võime olla need, kes sama mõtteviisi oma järeltulijatele edasi annavad, et nemadki ennast tugeva ja kaitstuna võiksid tunda.

Palju rõõmu suguvõsa uurimisest ja kaunist jaaniajast!

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
ISEENDAST ALGAV SUGUPUU. Sugupuu koostamine kaheksa ilmakaare kaudu

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. juuni. Järgmine kataloog ilmub 1. juulil.