Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on "ENERGIARAVI KÄSIRAAMAT. Keha enesetervendamise aktiveerimine Hiina traditsioonilise meditsiini, ajurveda ja tšakraravi abil" - raamat, millest leiad ülevaatlikud teadmised ravimtaimedest, massaažist, meditatsioonist, idamaistest kehaharjutustest, akupressuurist ja paljudest teistest ravimeetoditest.

 .       Valikraamatuks on Henning Mankelli ühtaegu lõbus ja nukker romaan "ITAALIA KINGAD", mis räägib nii surmast ja valust kui ka rõõmust ja elutahtest.  

·        Selle kuu eripakkumiseks on "SUURTE KOERUSTÜKKIDE PÄEVIK", mis õpetab naljakate illustratsioonide kaasabil lapsi vahet tegema lõbusatel ideedel ja suurtel koerustükkidel.

·        TELLI RAAMATUD EDASPIDI PAKIAUTOMAATI JA SAA KINGITUSI!

Head klubikaaslased!

Üha rohkem inimesi tunneb huvi traditsioonilise meditsiini vastu. Ükskõik, kas tahad iseenda või mõne lähedase puhul tavameditsiini traditsioonilise meditsiini võtetega toetada või lihtsalt ennast arendada ja oma teadlikkust ning heaolu tõsta – meie aprillikuu klubiraamatust leiad kuldaväärt teadmisi, mis jõudnud meieni aastatuhandete tagant.

Tugevat tervist, erksat meelt ja kaunist kevadet!

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
ENERGIARAVI KÄSIRAAMAT. Keha enesetervendamise aktiveerimine Hiina traditsioonilise meditsiini, ajurveda ja tšakraravi abil

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. aprill. Järgmine kataloogl ilmub 2. mail.