Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on Marju Kõivupuu  "MEIE PÜHAD JA TÄHTPÄEVAD" . See on  raamat, millest saad lugeda nii nende pühade ajaloo kohta, mida me kõik tähistame kui ka unustuse hõlma vajunud rahvakalendri tähtpäevade kohta. Samuti käsitletakse traditsioonide muutumist läbi aegade ning alles uuemal ajal meie ellu tulnud kombeid.

 .       Valikraamatuks on Jessie Burtoni kaunis, joovastav ja põnev debüütromaan  "MINIATURIST". See on lugu armastusest ja kinnisideedest, reetmisest ja kättemaksust, näivusest ja tõest XVII sajandi lõpu Amsterdamis.

  Novembri eripakkumisteks on William Taubmanni "GORBATŠOV" sarjast "Inimene ja ajalugu" ja lisaks veel kolm jõulumeeleollu sisse juhatavat raamatut.

 .       Leiad ka hulga häid ideid varaseks JÕULUKINKIDE SOETAMISEKS.

 .       Raamatuklubi kutsub uusaastareisile Helsingisse ja Porvoosse ning nautima suurejoonelist muusikali "OOPERIFANTOOM".

Hea klubikaaslane!

Pühade ja kommete kohta tahetakse ikka ja jälle teada. Meie novebrikuu klubiraamatus leidub põnevat lugemist nii nende pühade ajaloo kohta, mida me kõik tähistame kui ka unustuse hõlma vajunud rahvakalendri tähtpäevade kohta. Ent lisaks vanadele kommetele käsitleb autor väga huvitavalt ka traditsioonide muutumist ajas ja alles uuemal ajal meie ellu tulnud kombeid.

Mõnusat lugemist ja vaimuvalgust pimedasse aega!

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
MEIE PÜHAD JA TÄHTPÄEVAD

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. november. Järgmine kataloogl ilmub 1. detsembril.