Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on Kimmo Takaneni "TUNDELUKUD. Vabane tunnete võimusest" - praktiline raamat, mis õpetab meid avama ja mõistma oma lapsepõlvest pärinevaid tundelukke ja seeläbi õnnelikumat ja teadlikumat elu elama.

·        Valikraamatuks  on  "101 EESTI ARHEOLOOGILIST LEIDU". Selgub, et arheoloogilste leidude lood on sageli hoopis põnevamad ja intrigeerivamad, kui oleme ehk varem arvanud.

·        Selle kuu eripakkumises on lausa kaks raamatut "Puude ja põõsaste vormilõikus" ning "300 kaunist aiataime". Tõelised maiuspalad rohenäppudele!

·        PAKKUMINE KLUBIRAAMATU OSTJALE: neli inimloomust käsitlevat ja enese arendamisel abiks olevat raamatut ülisoodsate hindadega.

Head klubikaaslased!

Kui üldse on olemas mingi nn keskmine eestlane, siis on ta pisut kinnine, tal on raske muutuda ja avaneda, uutmoodi mõelda ja tegutseda. Muidugi on sellised üldistused libe tee, aga ikkagi tahaks öelda, et tundelukkude avamise teemal peaks just põhjanaabrist autori raamat meile ülihästi sobima. Soome lugejad on nimetanud raamatut suurepäraseks, selgeks, liigutavaks, uskumatult jõudu andvaks, äratavaks ja elumuutvaks. Loodame, et see raamat muudab ka meie lugejate elu rõõmsamaks ja hingamise kergemaks!

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
Tundelukud. Vabane tunnete võimusest

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. juuli. Järgmine kataloog ilmub 1. augustil.