Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatu "EESTI RAVIMTAIMED" autoriteks on Ain Raal, Mikk Sarv ja Kristel Vilbaste. Raamatust leiad nii täpsed liigikirjeldused ja tõetruud joonistused, taimede rahvapärased nimed ja kasutusviisid rahvameditsiinis kui ka tänapäevased teaduslikud seisukohad taimede raviomaduste kohta ja retseptid nende kasutamiseks.

 .       Valikraamatuks on Eva Roosi hoogne ja lustakas lasteraamat "TEISTMOODI MÖÖBLIPOOD", mis käsitleb ka tõsiseid teemasid noort lugejat alahindamata. Lisaks pööratakse raamatus tähelepanu keelekasutusele, vägisõnadele ja sõna väele.

   .       Detsembri eripakkumisteks on Liina Karroni ja Piret Õunapuu "Nii meil jõulud tuppa toodi" ja lisaks veel kolm head raamatut.

 .       Siit leiad kõik HARRY POTTERi raamatud

 .       Pakume veelkorrd: KLUBIRAAMATUD 2018.

Hea klubikaaslane!

Ravimtaimed on teema, mis huvitab ja puudutab paljusid. Selles raamatus aga kohtuvad lausa kolm väga populaarset teemat – Eestimaa loodus, meie rahvapärimus ning tervis ja loodusravi. Raamat köidab just oma mitmekülgsusega. Täpsete liigikirjelduste ja tõetruude kaunite joonistuste järgi on taimi hõlpus leida ja määrata. Saame teada, mida meie esiemad ühest või teisest taimest on arvanud ning kuidas seda kasutanud. Lisandub aga ka teaduslik lähenemine ja nüüdisaegse tõenduspõhise taimeravi osa koos retseptidega.

Põnevat lugemist ja rõõmsat jõuluootust soovides

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
EESTI RAVIMTAIMED

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. detsember. Järgmine kataloogl ilmub 2. jaanuaril.