Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on Piret Lilleste inspireerivate ideede, kaunite fotode ja selgete juhistega "LÕNGAST LOOMINE. Kudumeid ja heegeldisi" . 

Raamatu ostjate vahel loosime välja meriinolõnga!

.         Kõik klubiliikmed, kes tellivad midagi detsembrikuu pakkumisest enne 22. detsembrit, saavad KINGITUSEKS Päivi Paltsi kaunite loodusfotodega KALENDRI! 

·        Valikraamatuks on Sirje Helme "101 EESTI KUNSTITEOST" - raamat, millesse on valitud 101 märgilist kunstiteost 700-aastasest ajavahemikust. Räägitakse nii teose loonud kunstnikust kui ka kunstiteose teostusest, kontseptsioonist ja võimalikust sõnumist.

·        Selle kuu eripakkumiseks on Al Lawrence "MALE JA SÕJAKUNST. Iidne tarkus, mis aitab sul paremaks mängijaks saada". Sun Zi 2500 aasta eest kirjutatud sõjateemalise traktaadi valguses uuritakse kõiki malemängu aspekte.

·        On jäänud viimased vabad kohad Raamatuklubi kahepäevasele ADVENDIREISILE ja Tartusse teatrisse!

Head klubikaaslased!

On suurepärane, kui on keegi, kes sulle armastusega kauneid esemeid valmistab. Aga kui vanaema silm enam ei seleta ja emal on kiire, tuleb ohjad enda kätte haarata! Piret Lilleste raamat on siin suurepäraseks abivahendiks nii oma heade mõtete kui täpsete ja selgete juhistega. Kui sa aga juba oled andunud käsitöötegija, haarad tõenäoliselt otsekohe heegelnõela või kudumisvardad, et mõni raamatus leiduv tore mõte teostada.

Paljud selle raamatu esemed sobivad imehästi jõulupakkidesse. Ja miks mitte koos raamatuga.

Kaunist jõuluootust!

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
Lõngast loomine. Kudumeid ja heegeldisi

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. detsembril. Järgmine kataloog ilmub 2. jaanuaril.