Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on "HEADE MÕTETE RAAMAT" - Heiki Raudla koostatud ligi 600 leheküljeline kaunis aforismikogu, mis koondab mõtteteri kirjanikelt, luuletajatelt, arstidelt, väejuhtidelt, filosoofidelt, õpetajatelt, poliitikutelt, teadlastelt ja teistelki, kes on osanud oma mõtteid lühidalt ja tabavalt väljendada.

·        Valikraamatuks on noore Eesti autori Eva Koffi romaan  "SININE MÄGI", mis pälvis Eesti Kirjanike liidu 2017 aasta romaanivõistlusel teise koha. Stiilitäpselt kirja pangud lugu suudab ellu äratada lähemad ja kaugemad ajad ning kolme noore naise elud eri aegadel. 

·        Selle kuu eripakkumiseks on Theodor Zeldini "ELU VARJATUD RÕÕMUD. Uus viis möödunu meenutamiseks ja tuleviku ette kujutamiseks".See on Oxfordi ülikooli õppejõu kirjutatud raamat otsingutest, mille eesmärgiks on leida uut laadi elamise viis.

·        Telli jõulukingid varakult, siis on pühadeaeg rahulikum! Suure valiku kingiideid leiad siit.

·        Raamatuklubi kutsub kahepäevasele ADVENDIREISILE ja Tartusse teatrisse!

Head klubikaaslased!

Küllap on igaüks kogenud, kui tüütu on kuulata või lugeda pikka heietust, mis kuhugi välja ei vii. Aforismid - sõnade uperpallid ja mõtted, mis teevad piruette -  ei lähe aga kunagi tüütuks. Vahepeal tuleb hoopis pausi pidada, et loetul mõjuda lasta. Kui mõnikord oma mõtete väljendamiseks sõnu lihtsalt napib, on aforismiraamat abiks ja inspiratsiooniks. Need kontsentreeritud tarkuseterad on niivõrd nauditav lugemine, et kui ostad selle raamatu kauniks jõulukingiks, võib juhtuda, et sa temast enam loobuda ei raatsigi.

Raamatuvalgust pimedasse aega!

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
Heade mõtete raamat

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. novembril. Järgmine kataloog ilmub 1. detsembril.