Tulge raamatuklubi liikmeks!

Eesnimi: *
Perekonnanimi: *
Isikukood: *
Maakond, linn, alev, sidejaoskond: *
Tänav, talu, maja, korter: *
Indeks:
Telefon: *
Email :
 
Olen tutvunud Suure Eesti Raamatuklubi reeglitega ja liitun raamatuklubiga.
Nõustun klubi reeglitega
* Tärniga märgitud väljad on kohustuslikud!
 

Liitumise puhul valin alljärgnevast valikust ühe raamatu täiesti tasuta. Ka postikulu tasub minu eest raamatuklubi.

(Tee linnuke valitud raamatu juurde. )

 
Norma Sofi Oksanen


Kui ema kahtlastel asjaoludel ootamatult sureb, jääb Norma ihuüksi maailma. Kogu elu on neid sugulussidemetest tihedamalt sidunud uskumatu saladus. Norma otsustab välja selgitada, kes on süüdi ema surmas, ja läheb tööle juuksurisalongi, kus ta enne oma surma töötas. Salongi omanikul on aga tüdruku palkamiseks põhjus, mida Norma aimatagi ei oska. Selgub, et ilusate juuste varjus aetakse hoopis süngemat äri ning Norma satub pettusest ja paranoiast küllastunud maailma, mis sunnib teda võitlema oma elu ja vabaduse eest. Sofi Oksase „Norma“ on sünge perekonnadraama, kus reaalsus on uskumatum kui fantaasia. Tõlkinud Kadri Jaanits
Kõva köide. 294 lk.
Raamatu kood: 36946
Kirjastus Varrak

├ťtle mulle, kuidas!? Isabelle Foug´┐Żre


Kuidas kõdi meid naerma ajab? Kuidas beebid ema kõhus pissivad? Kuidas kanad mune teevad? Kuidas keskajal oma puhtuse eest hoolitseti? Need on vaid üksikud küsimused, mis panevad aeg-ajalt elu üle pead murdma nii suuri kui väikeseid. Selles raamatus on rohkem kui 180 lõbusat ja harivat küsimust ja vastust teemal, kuidas maailm toimib. Raamatus on ka arendavad äraarvamismängud ühes kleepsudega. Vanusele alates 4. eluaastast.Tõlkinud Anti Saar
Kõva köide. 112 lk.
Raamatu kood: 29375
Kirjastus Varrak

101 Eesti p├╝hakoda Kaur Alttoa


Raamatus leiavad enim kajastamist keskaegsed kirikud, sest need moodustavad kõige hinnalisema osa meie arhitektuuripärandist. Muidugi on meie kirikud tagasihoidlikumad kui Prantsusmaa gooti katedraalid. Asume ju ikkagi Euroopa äärealal. Sellest hoolimata leidub meil aga sedagi, millega Vana Maailma arhitektuuripilti täiendada ja mida kusagil mujal enam ei näe. Nagu Tartu Jaani kirik, mille terrakotadekoorile pole võrdväärset. Samuti Padise klooster, mis tsistertslaste ülirikkaliku ja -põneva ehituspärandi seas on absoluutne erand. Lisaks arhitektuuri tippteostele on püütud anda mosaiigina läbilõiget meie erinevatest sakraalehitistest. Iga ehitisega käivad kaasas nende unikaalsed lood ja autori fotod.Kõva köide. 224 lk.
Raamatu kood: 35314

Suur toalilleraamat. Teejuht taimede valikul ja kasvatamisel Jaan Mettik


Sellest raamatus on peatükk toataimekasvatuse ajaloost, ülevaade potilillede pidamise põhitõdedest ning valik kodu või kontori aknalauale sobivaid taimi – loomulikult koos praktiliste näpunäidete ning fotodega. Mõnel juhul isegi sellistega, mis näitavad neid kasvamas oma kodumaal, näiteks Amazonase selvas, Lõuna-Aafrika kõrbes või Atlandi ookeani saarte kaljudel – kõik selleks, et toataimesõber oskaks kaugelt kodumaalt põhjamaa aknalaudu ehtima toodud lillede elu võimalikult mõnusaks teha. 


Kõva köide. 312 lk.
Raamatu kood: 35116
Kirjastus Varrak

Pobeda 1946 Ilmar Taska


On aasta 1946. Endiste sõjaliitlaste Nõukogude Liidu ja Suurbritannia suhted on jahenenud. Väike iseseisev Eesti on jäänud Vene mõjutsooni. Estonia teatri ooperisolisti Johanna ja BBC raadiouudiste diktori Alani vahele langeb raudne eesriie. Nende ainsaks ühendussillaks on jäänud raadio. Reaalsuse kiuste hakkavad nad planeerima kohtumist Moskvas. Johanna õde varjab samal ajal oma meest – endist iseseisvuse eest võitlejat – juba teist aastat tagatoas suletud kardinate taga. Tänaval mängib vaid nende kuueaastane poeg, keda köidab uhiuus auto Pobeda ja selle juht – salapärane onu, kes laseb tal autorooli keerata. Sõprus onu ja poisi vahel mõjutab kõigi pereliikmete saatust. Poisi õlgadele langeb raske saladuste koorem ja kannab ta süütust lapsepõlvest ohtlikku sõjajärgsesse reaalsusesse. Kõva köide. 308 lk.
Raamatu kood: 36304
Kirjastus Varrak