KLUBIRAAMAT

Klubiraamatu ost vabastab tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Ain Raal, Mikk Sarv, Kristel Vilbaste EESTI RAVIMTAIMED

Selles raamatus on kirjas 80 Eesti armastatuima ravimtaime lood. Saame nende kõigiga põhjalikult tuttavaks: kuidas taime ära tunda, mis nimetusi ta kannab ning kuidas rahvas teda kasutanud on. Paljud raviretseptid on õige vanad. Põhjalikult on tutvustatud iga taime nüüdisaegset tõenduspõhist kasutusviisi, droogi keemilist koostist ja toimeid, säilitusaega ja -viisi.

Tarvitamisõpetused tuginevad uusimatele teadusuuringutele ning lähtuvad iga taime kasutamisega seotud ohtudest, kusjuures on silmas peetud ka toimet, mis avaldub, kui konkreetset taime kasutatakse koos ravimitega.

Teos on omamoodi jätkuks J. Tammeoru, O. Koogi ja G. Vilbaste viies trükis ilmunud ülimenukale raamatule „Eesti NSV ravimtaimed”, kuid sisaldab täiesti uudset infot. Köide on illustreeritud Helje Eelma loodud originaalsete värviliste taimepiltidega.

Raamatu esitlused toimuvad 10.12 kell 18:30 Viru Keskuse Rahva Raamatus ja 12.10 kell 17 Tartu Kaubamaja Apollos

Siit saad järelkuulata raadiointervjuud Kristel Vilbaste ja Ain Raaliga (alates 32 minutist)Kõva köide. 420 lk.
Mõõdud: 160 x 210 mm
Tellimiskood: 45252
Kirjastus Varrak
Klubihind 16.90 EUR
Tavahind 23.90 EUR
LISA OSTUKORVI