KLUBIRAAMAT

Klubiraamatu ost vabastab tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Mikk Sarv, Kristel Vilbaste ISEENDAST ALGAV SUGUPUU. Sugupuu koostamine kaheksa ilmakaare kaudu

Maailm muutub ööpäevaringiga valgeks ja pimedaks, aastaringiga suveks ja talveks. Midagi sarnast toimub ka meis igaühes eneses.

Oleme oma vanematelt pärinud viisid, kuidas reageerime pingeolukorras, soodumused haigestuda ja terveneda ning veel palju muudki.

Kui teame lugusid oma esivanematest, kui peame ja hoiame lugu nendest, suudame paremini mõista, miks kipume käituma ühel või teisel moel.

See raamat on esivanemate ja oma looga sideme loomise põnev õpetus, kus sugupuu koostamine algab iseendast.

 

„Sugupuud võib vaadata ka ülevalt alla, nii et kõige keskel on puu ladvapung ehk mina ise. See on nagu paela punumine, kus esivanemad on meie eludesse põiminud omad lõngad – unistused ja soovid. Kui oskame ja suudame läbi iseenda ja lähedaste poolt kogutud lugude tunda end koosolevatena, võime tajuda, kuidas ürgvana tuul puhub meie poole nende unistuste ja palvete hingeõhku. Nii kuuldes ja tajudes suudame jätkata seda, mis neil pooleli jäi, ning tunda nende elude soojust ning toetust pidevalt enda selja taga.”

– Autorid

Kuula raadiointervjuud autoritega (alates 37 minutist)Kõva köide. 262 lk.
Mõõdud: 160 x 210 mm
Tellimiskood: 40981
Kirjastus Varrak
Klubihind 15.50 EUR
Tavahind 21.50 EUR
LISA OSTUKORVI