EELNEVAD KLUBIRAAMATUD

Pakume klubiliikme hinnaga eelnevate kuude klubiraamatuid. NB! Eelmiste kuude klubiraamatud ei anna boonuspunkti ega vabasta pakki postikulust.

KLUBIRAAMAT

Lily Li Hua HIINA TOITUMIS- JA ELUVIISI TASAKAAL. Kaalust alla muistse yin’i ja yang’i filosoofia abil

Hiina elanike tervisliku ja õnneliku eluviisi saladus on aastatuhandete jooksul Hiina kultuuri sügavalt juurdunud: hiinlased usuvad, et elu peab olema loomulik ja loodusega kooskõlas, loodus tähendab aga yin’i ja yang’i tasakaalu. Nad usuvad, et see on kõige alus.

Hiinlasi peetakse muu hulgas ka üheks kõige saledamaks rahvaks maailmas. Käesolevas raamatus tutvustab üle 30 aasta traditsioonilist Hiina meditsiini ja akupunktuuri praktiseerinud Lily Li Hua iidseid salenemise ja heaolu saladusi, samuti pakub lihtsaid retsepte ja harjutusi, mida saab hõlpsasti oma igapäevaeluga sobitada.

Saa teada, kuidas paremini oma keha kuulata, hoida end vormis, tunda end energilisena ning olla oma tervise ja heaolu peremees.

Loosime välja 5 bambusaurutajat!

Siit saad järelkuulata raadiointervjuud klubiraamatu teemal Janno Seedriga (alates 34 minutist)Tõlkinud Kaido Kangur
Pehme köide. 272 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 45665
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.60 EUR
Tavahind 20.90 EUR
LISA OSTUKORVI
Geralin Thomas PAHNAST VABAKS! Kodu arukas korrastamine

Kas sa tunned end kodus rahulikult, mugavalt ja lõõgastunult? Kas sa tahaksid, etsul oleks rohkem aega, energiat ja raha? See kõlab uskumatult, aga üleliigne kola mõjutab su pangaarvet, õnnetunnet ja tervist. Pahnal on nii füüsilised, emotsionaalsed kui ka majanduslikud mõjud, kuigi me seda endale iga päev ei teadvusta. Aga millest alustada, kui olukord on kasvanud üle pea ja ülesanne käib üle jõu? See raamat pakub toredaid, loovaid ja asjatundlikke meetodeid, mida kasutavad ärisaladusi järgides professionaalsed korrastajad.

Korrastamise protsess muutub palju meeldivamaks, kui näha selles võimalust lasta asjadel minna, ja mis peamine – see aitab luua korda oma elus tervikuna.

Geralin Thomas on spetsialiseerunud kodu ja kodukontorite korrastamisele. Kuus hooaega korrastas ta Ameerika kõige korratumaid kodusid telesarjas ,,Hoarders”. Tema veebilehte metropolitanorganizing.com külastab umbes 10 000 huvilist kuus.

 

Kuula Raadio Elmar saadet "Ärka kaunis maa", kus Uuskasutuskeskuse turundusjuht Annika Altmäe jagab oma mõtteid raamatust (alates 36:10).Tõlkinud Dorel K�osaar, Katrin Killandi
Kõva köide. 176 lk.
Mõõdud: 190 x 245 mm
Tellimiskood: 37561
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.20 EUR
Tavahind 9.00 EUR LISA OSTUKORVI
« Eelmised